marko napisał(a):Otwarcie planujemy na Kwiecień ( mam nadzieję że się nie przesunie w czasie )
Jeśli chodzi o logo to nie jest jakiś zobowiązujący konkurs, myślałem że mi ktoś pomoże tak jak napisałem wynagrodził bym pomysł jjeśli go wykorzystam. Dziewczyna która wymyśliła nazwę River pub też dostała kartę wstępu za darmo. Widomość na priv lub na adres riverpub@riverpub.pl
logo juz jest,maj tez a klubu nie ma,kiedy otwarcie? sa jakies informacje na ten temat?




a o piętrach to ja o 3 słyszałam
