FiDo napisał(a):dlaczego tak jest? pewnie dlatego, ze nie spedzamy kilkudziesieciu minut w jednym sklepie na zastanawianiu w ktorym kolorze bluzeczke kupic
swoją drogą, mimo że mężczyźni nazywają tylko podstawowe barwy, potrafią całkiem nieźle doradzić co do kolorów tych bluzeczek
mając przed sobą trzy bluzki powiedzą, że wszystkie są brązowe, ale wybiorą najładniejszy odcień 

