Achaja - Galeria

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez telka_es » niedziela, 13 maja 2007, 19:35

:shock: ulallalalaa..........

nic nie powiem bo słów brak
:wink:

<za wyj. tych z cygarem.......>
takie jednoznacznie niegrzeczne :wink:
Ostatnio edytowano niedziela, 13 maja 2007, 19:50 przez telka_es, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez cichy » niedziela, 13 maja 2007, 19:45

nie podobaja mi sie :/ jakies takie cukierkowe i bajkowe :/
zdecydowanie nie :/ a to z cygarem jest po prostu beznadziejne :(
sorry Achaja :)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez FiDo » niedziela, 13 maja 2007, 19:54

3 i 4 mi sie bardzo podobaja jesli pomine rozmiekczenie zdjecia. a reszta? przedostatnie podoba mi sie najmniej
zreszta juz znacie moje zdanie z poprzednich postow.
dlaczego na pierwszym zdjeciu masz zielone oczy? to nie jest fotografia, to mistyfikacja. podobno jest to galeria nie fotografujacego, a fotografowanej. Achaja, to nie jestes Ty :/
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 13 maja 2007, 20:15

Own, nie. to Ty zacznij patrzec jak facet :) lubie patrzec na kobiety takie jak je natura stworzyla, nie przypicowane na komputerze. i staram sie ogladac najobiektywniej jak potrafie :)
jak Achaja napisala, sa gusta i gusciki. jezeli rzeczywiscie to Ci sie podoba, masz do tego prawo
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Biały » niedziela, 13 maja 2007, 20:38

Gusta i guściki. Dokładnie.
Facet ma swój styl. Sprzedaje to co robi i o to w tym widocznie chodzi. Także nie mogę powiedzieć że facet nie robi czegoś efektownego. Tylko dla mnie to ciekawa GRAFIKA a nie zdjęcia.
Zatracił się trochę w photoshopie jako fotograf. Tworzy coś ciekawego i niepowtarzalnego. Ale na mój gust ciężko to nazwać fotografią.
Nie odbierajcie tego jako krytykę. Jeżeli mamy to oceniać jako galerie grafiki, to ciekawe okazy.
W porównaniu z poprzednią sesją trochę ciasno kadrowane jak na mój gust.

Achaja, pisałaś że nikt nie zrobił Ci lepszych zdjęć. Rozumiem co masz na myśli. Zobaczyłaś na zdjęciu siebie jako osobę, której nigdy nie widziałaś wcześniej na zdjęciach. Kolorową, żywą, energiczną. I to widać. Można odczuć że ciągnie Cie to i dobrze sie czujesz po tamtej stronie obiektywu. Może też chciałaś zobaczyć siebie inną, odmienioną, pokazaną inaczej. Nie ma się więc co dziwić że jesteś pod takim wrażeniem. Każdy by był patrząc na siebie jakiego nigdy nie widzieliśmy.

Także absolutnie nie przejmuj sie słowami które tu padają. Krytyka z którą mamy tu do czynienia dotyczy łamania podstawowych zasad fotografii. Ale może właśnie o to chodzi twórcy ? :)

Dodam, że moja ocena jest zdecydowanie subiektywna, gdyż drażni mnie przerabiane zdjęć. Jestem zdecydowanym zwolennikiem "czystej" fotografii.


Podsumowanie?

modelka : TAK :D
grafika : tak
styl twórcy : może sie podobać, reprezentuje coś innego, nowego
fotografia : przyćmiona przeróbkami

To pisałem ja, amator :)
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez Vin » niedziela, 13 maja 2007, 21:03

plastic fantastic, disco polo fotografii i co z tego
patrze jak facet i podoba mi sie
ja chce na fortepianie
tylko w kapeluszu

:twisted:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez cushu » niedziela, 13 maja 2007, 21:11

FiDo napisał(a):dlaczego na pierwszym zdjeciu masz zielone oczy?


instynkt mi mówi, że to ma coś wspólnego z czerwcową okładką National Geographic z roku 1985. Click
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez RUDA » niedziela, 13 maja 2007, 21:56

Jak dla mnie zbyt mocno przerobione...
Takie rozmazane, niewyrazne i przerazaja mnie krzykliwymi barwawmi ... :?

Moim skromnym zdaniem foty robione przez Bruna sa o niebo lepsze od tych ...


gusta i gusciki :wink:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » poniedziałek, 14 maja 2007, 05:05

1. Pomysl- jest +
2. Przemyslane kadry - sa +
3. Obrobka - lezy i kwiczy -
I naprawde, pomimo elastycznej wyobrazni, nie jestem w stanie wyobrazic sobie tak obrobionych zdjec w fotografii reklamowej.
I powtorze: nie kwestionuje Twojej urody, tylko sposob obrobki zdjecia.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Biały » poniedziałek, 14 maja 2007, 06:52

To trochę tak jak z tym :
Link

Nikt nie mówi : fajne zdjęcie. Wszyscy mówią : imponująca obróbka.
W naszym przypadku też wszyscy skupiają się na obróbce a nie na samych zdjęciach. Ona jakoś odwraca uwagę od samej wartości fotografii.


Tylko ja wciąż nie mogę pojąć dlaczego robi to taki doświadczony fotograf :P
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez FiDo » poniedziałek, 14 maja 2007, 07:22

Bruno napisał(a):I naprawde, pomimo elastycznej wyobrazni, nie jestem w stanie wyobrazic sobie tak obrobionych zdjec w fotografii reklamowej.


wlasnie. ciekaw jestem ktora agencja reklamowa zatrudnilaby tak nieudolnego grafika. moze jest dobrym fotografem, ale obrabiac nie umie. wystarczy spojrzec jak gubi modelunek postaci, jakie bledy anatomiczne przez ta obrobke wychodza. gdyby robil to chociaz w polowie dobrze, wszyscy by sie tymi fotami zachwycali. ja tez

wezcie sobie typowe zdjecie chocby z CKM`u (gdzie i ja uwazam, ze kobiety wygladaja plastikowo-wstretnie), przeanalizujcie je, i powornajcie oba. ciekawe do jakich wnioskow dojdziecie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez dziewuszka » poniedziałek, 14 maja 2007, 21:39

Przerysowane są, a modelka piękna przecie jest i bez tych rysunków...
Ząbki wyglądają na sztuczne... sorry...

Jeżeli juz musi być kolor, to zdecydowanie bardziej podoba mi się na przykład to:

prawdziwa Achaja
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron