
na śniadanie? uuu..aaaEmDeKa napisał(a):hamburger + hamburger + hamburger + hamburger + BigMac + 2 x cola bez lodu 0.2 l
, chociaż ja też nie lepsza, bo lody wiśniowe dziś wyjątkowo mi wchodzą 
Achaja napisał(a):ja miałam 3 kawy... a teraz obiado kolacja sandwicze z szyneczką
Od świtu żyjesz na tych kawach bez żadnego jedzenia...
O rany, Achaja prosze cię jedz coś jeszcze poza obiado-kolacją, bo tak sie nie da dłuzej funkcjonować
Jak ty mozesz pracować tyle godzin bez śniadania? To przecież najważniejszy posiłek.
O wyrzutach sumienia też warto wspomnieć 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości