Ulubieni bohaterowie bajek

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » niedziela, 6 maja 2007, 15:05

McCool napisał(a):Obrazek
ich też lubię :D a ten pierwszy z lewej mi Agunię przypomina :twisted:


weź spadaj :P nienawidzę tych fagasów [smilie=yucky.gif]
matko.... jak ja tego nienawidzę.... [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » niedziela, 6 maja 2007, 17:54

Agunia napisał(a):
McCool napisał(a):Obrazek
ich też lubię :D a ten pierwszy z lewej mi Agunię przypomina :twisted:


weź spadaj :P nienawidzę tych fagasów [smilie=yucky.gif]
matko.... jak ja tego nienawidzę.... [smilie=yucky.gif]

[smilie=group.gif] też Cię lubię :p

a propo bajek...

Obrazek

Rysunkowe lustro Ameryki Ciekawy art. o najlepszym rysunkowym produkcie popkultury :) To już 20 lat istnienia rodziny Simsonów :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez abebe » niedziela, 6 maja 2007, 20:15

Miałem kilku bohaterów - Miś Colargol, Pomysłowy Dobromir, Żwirek i Muchomorek, Pankracy, Aleksander Filip i Gucio z Pszczółki. Załoga G, Delfin Um, i Scoobie
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez U-S » niedziela, 6 maja 2007, 20:48

Obecnie jestem na etapie Teletubisiów,ale Atomówki są extra :P
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Olga » niedziela, 6 maja 2007, 22:31

EmDeKa napisał(a):Kubuś... nigdy go nie rozumiałem. Dla mnie jest infantylnym, skończonym kretynem. Mam ochotę go ukatrupić...

:lol: Nie no... :smiech: Kubuś to mój faworyt :) Jest przeuroczo głupiutki :zakochany: Zawsze go uwielbiałam i to się chyba nigdy nie zmieni... żaden inny bajkowy bohater mnie tak nie rozbraja :wink: No może jeszcze Kłapouchy :roll:
''Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu.'' Kubuś :p
''Sowa przyleciała tu wczoraj czy przedwczoraj i zauważyła mnie. Właściwie nawet nie odezwała się do mnie, ale w każdym razie poznała mnie. To bardzo uprzejmie z jej strony.'' Kłapouchy :p

Za to zdecydowanie najbardziej irytującą postacią jest Prosiaczek :| Normalnie mam na niego alergię :lol: Mała, upierdliwa istota z wielkimi kompleksami i ciągle trzęsącymi się ze strachu nóżkami [smilie=yucky.gif]

McCool napisał(a):Obrazek
Czyżby nikt ich nie lubił albo o nich nie pamiętał? :D Kurde, aż się łezka w oku kręci :)


Muminki zawsze mnie przerażały (ale bardzo je lubię :) ) :shock: Serio... na wielu odcinkach zwyczajnie się bałam :shock: Ta bajka ma taki specyficzny, 'mroczny' klimacik, który wywoływał u mnie gęsię skórkę :p Zresztą nawet jak teraz oglądam to odczuwam lekki niepokój :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Koala » poniedziałek, 7 maja 2007, 22:25

Obrazek

bracia koala :D
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 17:58

Koala napisał(a):Obrazek

bracia koala :D


nie wiem czemu, ale rozśmiesza mnie piosenka z tej bajki...
"braci koala para, co nigdy nie nawala,
braci koala para o pomoc się postara" :lol:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » wtorek, 8 maja 2007, 18:06

Agunia napisał(a):
Koala napisał(a):Obrazek

bracia koala :D


nie wiem czemu, ale rozśmiesza mnie piosenka z tej bajki...
"braci koala para, co nigdy nie nawala,
braci koala para o pomoc się postara" :lol:


a ja pierwszy raz słysze o takiej bajce............
ach... starość nie radość....... :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 18:07

no zapomniałabym [smilie=slap.gif]
moja ulubniona wieczorynka z dzieciństwa

Obrazek
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 18:08

telka_es napisał(a):
Agunia napisał(a):
Koala napisał(a):Obrazek

bracia koala :D


nie wiem czemu, ale rozśmiesza mnie piosenka z tej bajki...
"braci koala para, co nigdy nie nawala,
braci koala para o pomoc się postara" :lol:


a ja pierwszy raz słysze o takiej bajce............
ach... starość nie radość....... :wink:


tak to jest jak się na bieżąco nie ogląda :P
ta bajka w środy leci :D
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez McCool » wtorek, 8 maja 2007, 18:10

telka_es napisał(a):
Agunia napisał(a):
Koala napisał(a):Obrazek

bracia koala :D


nie wiem czemu, ale rozśmiesza mnie piosenka z tej bajki...
"braci koala para, co nigdy nie nawala,
braci koala para o pomoc się postara" :lol:


a ja pierwszy raz słysze o takiej bajce............
ach... starość nie radość....... :wink:

W sumie ja też :) To nie starość, tylko Agunia pewnie jest na bieżąco :twisted: :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 18:12

McCool napisał(a):W sumie ja też :) To nie starość, tylko Agunia pewnie jest na bieżąco :twisted: :P


no pewnie że jestem :P ja uwielbiam bajki :D
a z tych, które teraz lecą, to nie lubię pani pająkowej brrr [smilie=yucky.gif]
i nie wiem czy teraz jeszcze, ale przynajmniej ostatnio leciały te Twoje dziwaczne muminki Bomblu :P
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez barmaid » wtorek, 8 maja 2007, 18:12

W poniedziałki : Pani Pająkowa
we wtorki : Muminki
w środy :Bracia Koala
w czwartki :Babcia Rózia i Gryzelka
w piątki : Smurfy
w soboty :Disney przedstawia
w niedziele : Gumisie...

A po godzinach mama oglada Strusia Pędziwiatra mig mig wizuuuummm :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez telka_es » wtorek, 8 maja 2007, 18:12

McCool napisał(a):W sumie ja też :) To nie starość, tylko Agunia pewnie jest na bieżąco :twisted: :P


no to małe pocieszenie :) :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » wtorek, 8 maja 2007, 18:14

barmaid napisał(a):w czwartki :Babcia Rózia i Gryzelka


o to też jest wnerwiające.... ;/
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości