Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę

Postprzez mimoza » sobota, 5 maja 2007, 22:25

Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę - odbędzie się w tym roku w Kołobrzegu. Przybywa około 50 literatów wszelkiej maści.


Termin (14)*15-17 VI 2007
zjazd formalnie zacznie się w piątek, nieformalnie mile widziani fabrykanci dzień wcześniej
Uczestnicy: zarejestrowani użytkownicy http://www.portalliteracki.pl i osoby im towarzyszące, ewentualnie sympatycy. Obcy poeci niemile widziani.
Wstępny zarys programu kulturalno - oświatowego:
- powitanie
- rewizja
- złożenie kwiatów pod pomnikiem sanitariuszki
- występ zespołu pieśni i tańca [beeeeep]
- wieczór poezji religijno-patriotycznej
- wykład Wodza o semantycznych nadużyciach użytkowników FL
- warta honorowa pod pomnikiem zaślubin

Wasz kaowiec
Ryba


Co powinni zobaczyć poeci i pisarze - w naszym mieście?
proszę o propozycje - żeby wypadło godnie.
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez cushu » niedziela, 6 maja 2007, 01:21

Monopolowy.
Ewentualnie kilka.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Re: Piąty Ogólnopolski Zlot Poszkodowanych Przez Literaturę

Postprzez mimoza » niedziela, 6 maja 2007, 08:36

WZT napisał(a):
mimoza napisał(a):- występ zespołu pieśni i tańca [beeeeep]


Co powinni zobaczyć poeci i pisarze - w naszym mieście?
proszę o propozycje - żeby wypadło godnie.


jak to zobacza to napewno na nic innego nie beda zwracac uwagi.....:P :D

a co do ogladania miasta to chyba standart- molo , pomnik zaslubin, latarnia, starowka, katedra i jeszcze jakies pomniki miejsca pamieci....

Czy ktos znany przyjedzie daj liste ..


lista uczestników na www FL,.
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości