
McCool napisał(a):Obrazek
Czyżby nikt ich nie lubił albo o nich nie pamiętał?Kurde, aż się łezka w oku kręci
Agunia napisał(a):McCool napisał(a):Obrazek
Czyżby nikt ich nie lubił albo o nich nie pamiętał?Kurde, aż się łezka w oku kręci
a weź ich schowaj... nigdy ich nie lubiłam... i jeszcze ta buka czy muka.... straszne...

McCool napisał(a):Obrazek
Czyżby nikt ich nie lubił albo o nich nie pamiętał?Kurde, aż się łezka w oku kręci

Tisaja napisał(a):McCool napisał(a):Obrazek
Czyżby nikt ich nie lubił albo o nich nie pamiętał?Kurde, aż się łezka w oku kręci
Bo to strasznie nudna bajka... zero w niej zycia.. blaaah...![]()
Nigdy nie lubiłam dramatycznych rozterek muminków..

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości