Co na śniadanko? :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Co na śniadanko? :)

Postprzez myśliwiec » sobota, 5 maja 2007, 08:32

Ja dzisiaj ukochane tosty z dzemem truskawkowym i kawa espresso ;)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 08:33

6 jajek na jajecznice z cebulka i kielbasa, 5 kromek i herbata :D
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez telka_es » sobota, 5 maja 2007, 08:34

a u mnie piękne wiosenne kanapeczki z sałatą, serem feta, pomidorek i szczypiorek........ zjadłam już 3, jescze bym z jedną wciągnęła..... ale nie chce mi się robić........

jakby mi ktoś przygtował to nawet dwie bym skąsałą.......... :wink:

ale ze mnie łakomczuszek :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez myśliwiec » sobota, 5 maja 2007, 08:35

cichy napisał(a):6 jajek na jajecznice z cebulka i kielbasa, 5 kromek i herbata :D

ladnie pojechales ;)
choc jak robimy jajowe w domku to tez jakos 10 jajek idzie, do tego pomidory, cebulka i szczypiorek :)
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez myśliwiec » sobota, 5 maja 2007, 08:39

Achaja napisał(a):ja mam kawe...

coś mi sie przytylo... trzeba o siebie zadbac...


kochanego cialka nigdy za wiele ;)

ja diete jak wroce rozpoczne ;)
po raz kolejny zreszta
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez telka_es » sobota, 5 maja 2007, 08:39

Achaja napisał(a):ja mam kawe...

coś mi sie przytylo... trzeba o siebie zadbac...


ty sie kobieto zdrowo odżywiać......... a nie kawka, która w dodatku magnez wypłukuje..... nieładnie, nieładnie ja tak sobie żołądek rozwaliłam. wec teraz o siebie dbam...
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez telka_es » sobota, 5 maja 2007, 08:40

myśliwiec napisał(a):
kochanego cialka nigdy za wiele ;)

ja diete jak wroce rozpoczne ;)
po raz kolejny zreszta


no i jeszcze jedna z dietą.........

oj kobitki kobitki....... :oops:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 08:48

myśliwiec napisał(a):
cichy napisał(a):6 jajek na jajecznice z cebulka i kielbasa, 5 kromek i herbata :D

ladnie pojechales ;)
choc jak robimy jajowe w domku to tez jakos 10 jajek idzie, do tego pomidory, cebulka i szczypiorek :)

hmmm...to tylko dla mnie ta jajowa :P ;)
tez jestem na diecie...przytyc trzeba :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » sobota, 5 maja 2007, 08:50

Usmażyłam kotleta... z biustu kurzęcego :lol:
Do tego zanim się usmażył zjadłam twarożek... z pomidoraskiem... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez dziewuszka » sobota, 5 maja 2007, 08:57

Biedna kura,,,

A Tobie się pory nie pomyliły? Cycki na śniadanie????

:D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez cichy » sobota, 5 maja 2007, 08:58

dziewuszka napisał(a):Biedna kura,,,

A Tobie się pory nie pomyliły? Cycki na śniadanie????

:D

na cycki zawsze jest pora :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Tisaja » sobota, 5 maja 2007, 09:00

Śniadanko- to podstawa egzystencji... i najchętniej wcinałabym obiad w porze śniadania... cóż.. jestem inna... :lol:
I z cała pewnością, gdybym robiła śniadanko nie tylko dla siebie- byłoby zawsze super wypasione... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez dziewuszka » sobota, 5 maja 2007, 09:05

W sumie to dobre przyzwyczajenie.. :)

Ja mam ogóreczki, rzodkiewkę, pomidorka i szcypiorek z jogurtem - pyyycha!
Tylko jakos jeść mi się nie chce póki co...

Jak byłam w ciązy to budziłam się głodna (nawet w nocy :D ) Te czasy minęły bezpowrotnie.. :)

Cichy - Ty jednak wybrałeś jaja, a nie cycki... :lol:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości