i te jego mądrości




) czyli Auta
nooo i wiele wiele innych
Dokładnie.EmDeKa napisał(a):Kubuś... nigdy go nie rozumiałem. Dla mnie jest infantylnym, skończonym kretynem

myśliwiec napisał(a):jakich bohaterow bajek (literatura) lubicie i dlaczego?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości