.
W związku z tym mam pytanie i prośbę o wasze opinie na temat tutejszych siłowni.
Jakie i gdzie są, które polecacie, w których można liczyć na fachową pomoc instruktora i odpowiednie ustwienie zestawu ćwiczeń itd.? Wszystkie opinie mile widziane.
.
. Czyli widzę, że wybór jest de facto jedynie pomiędzy MSWiA a Millenium.rewo napisał(a):Jasne, ale same brzuszki, pompki i hantelki to jednak nie wszystko. A poza tym jak już się człowiek na karnet wykosztuje to systematyczność gwarantowana, a i zanik innych partii mięsni takze warto powstrzymać. Czyli widzę, że wybór jest de facto jedynie pomiędzy MSWiA a Millenium.
Martius napisał(a):Wyboru nie ma żadnego właściciel ten sam



Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość