Didi napisał(a):Florianno zaproponowalem wiec spotkanie na swiezym powietrzu
Popieram pomysł ogniska

kamila napisał(a):jak dla mnie to możesz bez ubrań przyjechaćFiDo napisał(a):ognisko u mnie odpada. nie biore za duzo ciuchow do kolobrzegu, wiec sie nie bede oczadzal![]()


loisslane napisał(a):Nie za często te zloty? jeszcze się sobie znudzimy![]()
A pomysł, żeby na powietrzu popieram jak najbardziej. Wiosna już, koledzy i koleżanki, po co kisić się w lokalach? Co prawda wieczór może byc chłodny, ale co to dla nas! Znajdziemy sposób na rozgrzanie!![]()
![]()
![]()
A Ty Fido nie zasłaniaj się ciuchami

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości