ANtidotum godzina 20
Didi napisał(a):Fajnie ze znow zlocik ale mala sugestia wierzcie badz nie nie wszyscy sa fanami tego miejsca i im nie odpowiada klimat i stopien zadymienia tego lokalu moze uda sie cos na powietrzu zorganizowac albo w jakims innym miejscu ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości