Staż w WKU Kołobrzeg

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Staż w WKU Kołobrzeg

Postprzez Tom » piątek, 20 kwi 2007, 19:21

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kołobrzegu poszukuje chętnych do odbycia stażu na stanowiskach pracowników biurowych.

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej średnie;
- podstawowa znajomość obsługi komputera;

Na staż mogą zostać skierowani:
- bezrobotni do 25 lat;
- bezrobotni do 27 lat (pod warunkiem, że nie minęło 12 miesięcy od daty określonej
w dyplomie lub innym dokumencie poświadczającym ukończenie szkoły wyższej);

Bezrobotnemu w trakcie trwania stażu przysługuje:
- stypendium w wysokości zasiłku dla bezrobotnych wypłacane przez urząd pracy,
- 2 dni wolne za każde 30 dni kalendarzowych odbywania stażu.

Zainteresowani mogą zgłaszać się do Powiatowego Urzędu Pracy w Kołobrzegu pok. 18 lub uzyskać informacje w WKU w Kołobrzegu tel. 094 3522900 w. 220.
Tom
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 13:09

Re: Staż w WKU Kołobrzeg

Postprzez Agunia » piątek, 20 kwi 2007, 19:42

Tom napisał(a):- stypendium w wysokości zasiłku dla bezrobotnych wypłacane przez urząd pracy,


to może napisz ile to wynosi? :P
na pewno będzie tłum chętnych
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Martius » poniedziałek, 23 kwi 2007, 08:30

:twisted:
wyzysk
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez james » poniedziałek, 23 kwi 2007, 14:24

a jak odbede taki staz to nie bede musial isc do wojska :lol: :wink: :twisted: :P ??
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez telka_es » poniedziałek, 23 kwi 2007, 14:56

a ja mam pytnko....


czy ktoś może wie, jakie długie są teraz staże - chodzi mi o minimum konieczne..
bo może bym sie na jakiś załapała....... ale na dlugo nie chce........... :D
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Budyn » poniedziałek, 23 kwi 2007, 16:02

idzisz na ile chcesz jak znajdziesz prace mozesz zerezygnowac
Avatar użytkownika
Budyn
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 14:05
Lokalizacja: Grzybowo

Postprzez Mafi » poniedziałek, 23 kwi 2007, 17:14

Budyn napisał(a):idzisz na ile chcesz jak znajdziesz prace mozesz zerezygnowac

Jak to idziesz na ile chcesz? Idzie się na tyle na ile urząd pracy dostał pieniądze i na tyle na ile skierował. Bo mowa tu chyba o stażach dla absolwentów?

Kiedyś były na 3 m-ce, 6 lub 9. Nie wiem czy dalej tak jest czy nie.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez astic » poniedziałek, 23 kwi 2007, 17:26

Teraz przysługuje 12 miesięcy każdemu, pieniędzy na starze nie brakuje. Z reguły umowę podpisuję się na 3 lub 6 miesięcy. Ja miałem dwie umowy na 6 miesięcy w trakcie znalazłem prace i bez problemu można zrezygnować. Wynagrodzenie bajkowe 420.27 PLN
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez telka_es » poniedziałek, 23 kwi 2007, 19:54

czyli 3 miesięczne są teraz dostępne ???

bo ja dłuższego nie chce.......... w przeciwieństwie do innych... a pracy nie zamierzam szukać tylko wakacyjny staż sobie załatwić by zając czas a przy okazji by było pożytecznie......... :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Flo » poniedziałek, 23 kwi 2007, 20:27

skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez astic » poniedziałek, 23 kwi 2007, 21:08

Flo napisał(a):
skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)


Ta godziwe :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Postprzez Flo » poniedziałek, 23 kwi 2007, 21:19

astic napisał(a):
Flo napisał(a):
skorp!on napisał(a):420,27 czy 1420,27? Mój znajomy szuka roboty, ale ta pierwsza sumka to chyba błąd?


420,27 kolego, to zaden blad. To staz a nie robota za godziwe pieniadze :)


Ta godziwe :lol: :lol: :lol: :lol:


godziwe czyli 1420 :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez telka_es » wtorek, 24 kwi 2007, 08:22

na rzeczywistość która nas otacza i jej pokusy to nawet 1420 nie jest godziwie.......

:cry:

zawsze na coś zabraknie.............
:(
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez astic » wtorek, 24 kwi 2007, 10:10

telka_es napisał(a):na rzeczywistość która nas otacza i jej pokusy to nawet 1420 nie jest godziwie.......

:cry:

zawsze na coś zabraknie.............
:(



W miarę jedzenia apetyt rośnie i tak jak nawet ma się 1 000 000 to też na coś zabraknie.
Avatar użytkownika
astic
Mistrz klawiatury
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 12:50
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 1821978

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości