Opera 9.20.8771

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Opera 9.20.8771

Postprzez Martius » piątek, 13 kwi 2007, 20:10

nowka sztuka nie smigana
Została udostępniona finalna, stabilna wersja coraz popularniejszej przeglądarki Opera. Z nowości należy wymienić wprowadzenie funkcji Speed Dial oraz zintegrowany zestaw narzędzi dla deweloperów.
operka na onet.programy.pl
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Deja Vu » sobota, 21 kwi 2007, 14:04

Oczywiście aktualizuje na bieżąco. Opera jest superasta. Szybko smiga na słabych łączach.
Próbowałem najnowszego IE i Opery na blueconnect - nie ma porównania.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Martius » poniedziałek, 23 kwi 2007, 08:05

mi też sie podoba .
tylko nie wiem dlaczego nadal śmigam na lisku :lol:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez r00t » poniedziałek, 23 kwi 2007, 12:01

...ja się zastanawiam jak program kliencki może oddziaływać na prędkość łącza... jeżeli załóżmy mamy 128 kbps to te 128 mamy i w firefoksie i w IE i w operze... i w każdym innym programie korzystającym z danego połączenia sieciowego. Szybkość działania Opery to złudzenie - szybciej renderowane są niektóre strony (zależy od strony)... nie ma to nic wspólnego z szybkością łącza.

Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Martius » poniedziałek, 23 kwi 2007, 12:17

r00t napisał(a):Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.



Oooo i to jest chyba powód dlaczego cały czas śmigam na lisku . Opera fajne bajery ma ale mnie wkurzaaa
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Deja Vu » poniedziałek, 23 kwi 2007, 15:58

r00t napisał(a):...ja się zastanawiam jak program kliencki może oddziaływać na prędkość łącza... jeżeli załóżmy mamy 128 kbps to te 128 mamy i w firefoksie i w IE i w operze... i w każdym innym programie korzystającym z danego połączenia sieciowego. Szybkość działania Opery to złudzenie - szybciej renderowane są niektóre strony (zależy od strony)... nie ma to nic wspólnego z szybkością łącza.

Poza tym: Firefox jest tysiąc razy bardziej funkcjonalny niż O, chociażby ze względu na ilość wtyczek.


I o to biega - o złudzenie.
Lubie "złudzenie" otwieranej strony w pięć sekund a nie jak w IE piętnaście sekund.
FAjne złudzenia.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości