a teraz zaszyfruję swoje imię -ŚADA
klucz do szyfru : należy czytac od końca i jest to imię męskie podane zdrobniale
kiedy browarek?

. Buzi, buzi poziomki. Tylko się nie denerwujcie

kamila napisał(a):Ok. Kochani wiecie, że ja trochę jestem stuknięta, więc się nie zdziwicie jak napiszę, że nie miałam wczoraj urodzin, jestem z września -panna. Wybaczcie mi, ale fajnie byłoby mieć 2 razy w roku urodziny, chciałam sprawdzić jak to jest. Buzi, buzi poziomki. Tylko się nie denerwujcie
chłopaki, a na soczek moża pójść, wiecie ja jeszcze niepełnoletnia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 5 gości