cushu napisał(a):rysio napisał(a):ten napis wciąż tam jest - nie panikujcie i nie klnijcie.
serio? To kto mi pożyczy dzieciaka na godzinę, żebym mógł spełnić swoje nastoletnie marzenie?![]()
(bo kto wie, może ten wątek to znak i niedługo go zamalują)
ja mogę Ci pożyczyć mojego młodszego brata... albo nawet oddam i jeszcze dopłacę
mam nadzieję, że mimo wszystko nie zamalują.... szkoda by było...



