2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 14:13

cushu napisał(a):
rysio napisał(a):ten napis wciąż tam jest - nie panikujcie i nie klnijcie.


serio? To kto mi pożyczy dzieciaka na godzinę, żebym mógł spełnić swoje nastoletnie marzenie? :lol:
(bo kto wie, może ten wątek to znak i niedługo go zamalują)


ja mogę Ci pożyczyć mojego młodszego brata... albo nawet oddam i jeszcze dopłacę :P

mam nadzieję, że mimo wszystko nie zamalują.... szkoda by było...
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 14:21

kamila napisał(a):eee.. moje najfajniejsze lata to lata gimnazjum, działo się, ojj.. działo :lol: początki buntu, w liceum to już nie było tak fajnie, choć miło wspominam? :wink:


aaaa tam :P nie znasz się :P
gimnazjum to chyba był najgorszy etap, tragedia poprostu....
i jaki tam bunt? czysta głupota :P tym się charakteryzują dzieciaki w wieku gimnazjalnym :P
a w liceum było suuuuuuuuuper :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez kamila » czwartek, 19 kwi 2007, 14:25

Agunia napisał(a):gimnazjum to chyba był najgorszy etap, tragedia poprostu...
i oto chodzi, był to tak głupi okres, że nic tylko sie śmiać.. to w gimnazjum dopisywałam sobie oceny w dzienniku :lol: i miałam później przesrrane, w gimnazjum zbiłam szybe, liceum- na takie coś nie można było sobie pozwolić.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 14:27

kamila napisał(a):
Agunia napisał(a):gimnazjum to chyba był najgorszy etap, tragedia poprostu...
i oto chodzi, był to tak głupi okres, że nic tylko sie śmiać.. to w gimnazjum dopisywałam sobie oceny w dzienniku :lol: i miałam później przesrrane, w gimnazjum zbiłam szybe, liceum- na takie coś nie można było sobie pozwolić.


u mnie na odwrót - w gimnazjum byłam grzeczna, cichutka i zakompleksiona... i kujon na mnie wołali, chamy no! :P
a w liceum wyszło prawdziwe oblicze :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez telka_es » czwartek, 19 kwi 2007, 14:39

a ja w gimnazjum nie byłam i wcale nie załuje patrząc na dzisiejszych gimnazjalistów......


a szyby to się w podstawówce wybijało 8)
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 15:57

ptaku napisał(a):Może w 1 i 2 klasie trochę mało chodziłem ale co z tego... Fajny okres...


ojjj pamiętam to, gdy sprawdzali listę obecności i pierwsze co padało na pytanie nauczyciela "kogo nie ma?" to było: "ptaśka jak zwykle"
lenia miałeś, a my się męczyliśmy :P ...... ;)
w naszej klasie to w ogóle sporo było takich osób.... niektóre nie chodziły wcale nie z dlatego, że były ku temu poważne powody... poprostu niektórzy są "prezesami" i tak mogą wpadać w odwiedziny :lol: chyba wiesz o kim mówię ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez minas » czwartek, 19 kwi 2007, 17:16

prezes surf??

gimnazjum było okropne- chyba najgorszy okres w życiu.
Liceum to ci innego- myśle że to były 3 cudowne lata (pomijając oczywiście nauke, która nie szla mi za dobrze)

ale sie teraz rozmarzyłam

maiłam szczęście( mam nadzieję że to było szczęście ) trafić pod skrzydła Stokłosy.
ogólnie bylo milo, ludzie świetni klasa A elitarna :P ( na studiach też mi mówią że jestem elyta, może coś w tytm jest?)
dużo klasowych wyjść na plaże śpiewać :)
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez rysio » czwartek, 19 kwi 2007, 17:38

kamila napisał(a):eee.. moje najfajniejsze lata to lata gimnazjum, działo się, ojj.. działo :lol: początki buntu, w liceum to już nie było tak fajnie, choć miło wspominam? :wink:

bo Ty przecież z Kopernika
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez kamila » czwartek, 19 kwi 2007, 19:05

telka_es napisał(a):a szyby to się w podstawówce wybijało 8)
no jeśli ktoś miał takie hobby :lol: . Ja to przypadkiem zrobiłam, a była kupa strachu i śmiechu.

rysio napisał(a):bo Ty przecież z Kopernika
czyli, że co? my snoby? :P

ptaku napisał(a):Kamila w gimnazjum to była aparatka
hihihi..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 19 kwi 2007, 20:47

minas napisał(a):prezes surf??

ludzie świetni klasa A elitarna :P ( na studiach też mi mówią że jestem elyta, może coś w tytm jest?)

a nie, nie o surfa chodzi :P on to był mały pikuś :P
i sobie już tak nie dodawaj, że niby Wasza klasa to taka elita, facetów na palcach jednej ręki można było policzyć , więc nie elita :twisted: ja to miałam panów aż nad to :lol:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez rysio » czwartek, 19 kwi 2007, 21:57

kamila napisał(a):
rysio napisał(a):bo Ty przecież z Kopernika
czyli, że co? my snoby? :P

czyli, że gdybys była w gromku to może byś lepiej, goręcej, wspominała liceum :)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez telka_es » piątek, 20 kwi 2007, 07:38

minas napisał(a):
maiłam szczęście( mam nadzieję że to było szczęście ) trafić pod skrzydła Stokłosy.
ogólnie bylo milo, ludzie świetni klasa A elitarna :P ( na studiach też mi mówią że jestem elyta, może coś w tytm jest?)
:)


CO FAKT TO FAKT TRAFIĆ POS SKRZYDŁE P. sTOKŁOSY TO NIEBYWAŁE SZCZĘŚCIE chociaż na poczatku niezbyt się lubiłyśmy to już później było cacy.

Ala i KArola Malek są the best......
nic złego nie da się powiedzieć....

a my - ich wychonkanowie - kwiat polskiej elity hehehehe :D
przez 4 lata mi to do główki wbijano.....
i dobrze..... :wink: bo prawda :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Didi » piątek, 20 kwi 2007, 08:27

Szkoda tej sciany radiowezla na ktorej niegdys mozna bylo wyrazic swoje uczucia markerem badz sprayem :P

Szkole tez mile wspominam akcji w tb tez nie brakowalo i jak zawsze cos sie stalo to bylo na nas

jedynej rzeczy nie da sie zapomniec przecudownego zapachu kazdy uczen Gromka rozpoznawalny jest na miescie w kazdym sklepie, dobry spoosb rodzicow na to czy bylo sie w szkole "nie czuc ze byles dzis w szkole"


heh :)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości