slonkokg napisał(a):Moje wyczyny wspominają do tej pory między sobąOstatnio szanowni dyrektorzy przypomnieli sobie co Martusia wyprawiała i zawstydzali mnie okrutnie, a przygód - nie tylko w samej szkole, ale też w corocznych wycieczkach - było masa
![]()
No i zawsze ze mną w roli głównej
A teraz?Wyrósł ze mnie dobry i grzeczny
człowiek
to może nam Martusia poopowiada trochę, co tam wyczyniała
ja to się tak zastanawiam....
może Wy ze starszych roczników potwierdzicie lub zaprzeczycie....
chodzi mi o te legendy które krążyły po szkole o nauczycielach.....
czy to prawda, że:
po 1: Miki tańczył w balecie?
po 2: Mikiego klasa TB wyrzuciła z krzesłem przez okno i od tamtej pory się boi uczniów?
po 3: pani von Malek była kiedyś mężczyzną?


Ostatnio szanowni dyrektorzy przypomnieli sobie co Martusia wyprawiała i zawstydzali mnie okrutnie, a przygód - nie tylko w samej szkole, ale też w corocznych wycieczkach - było masa
A teraz?Wyrósł ze mnie dobry i grzeczny
człowiek 

Pozdrawiam wszyskich - mamy mistrzostwa Europy
zes odpalil chlopie!!!
