ciekawe czy jak zwykle sie spieszyl i mial kanapke

-bezAMBICJI napisał(a):Ano jeszcze troche nas żyje
Ale fakt Ołdi potrafi dać w kość...zwłaszcza na apelach...hahahaha
A w szkole ogólnie nic ciekawego![]()
Ostatnie przygotowania do matury trwają![]()
![]()
-



slonkokg napisał(a):Agunia napisał(a):ktoś tam żyje jeszcze w tej szkole?
czy też Ołdi już wszystkich wykończył?
Ja jeszcze żyjeAle już niedługo
![]()
Pani Rymcia jak dla mnie póki co sprawuje się bardzo w porządkuMi się z nią współpracuje świetnie odkąd ją znam - najpierw jak mnie uczyła, teraz jak z nią współpracuję
Jest konkretna, komunikatywna [!!!] i bardzo miła dla mnie
![]()
A w szkole?Szał gimnazjalistówNo i maturzystów pomału też
Brakuje mi Waszego rocznika
I tych wcześniejszych

)
) też tacy na początku byliśmy i daliśmy w kość co niektórym
choć na koniec nauki w tej szkole usłyszeliśmy od kilku nauczycieli, że nasz rocznik był ostatnim normalnym - z tymi co przyszli po nas już nie ma o czym podyskutować - znaczy się nie byliśmy tacy najgorsi
cushu napisał(a):Jak wszystkich, których życiorys uwikłany jest w korytarze tej szkoły

telka_es napisał(a):a czyżby p. Rymaszewska dyrektorem została jak niosła plotka..... że wszyscy tu tak o niej gdybają.......

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości