ja również Cię witam kolego ze szkolnych lat
PS dawno się nie widzieliśmy
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
cichy napisał(a):ptaku napisał(a):Flo... Czepiasz się... Powiedziałbym, że starzejesz, gdybyś nie czepiał sie od zawsze
taaaa...cos w tym jest

Flo napisał(a):A mi tam lata ze sie mnie czepiacie ze ja sie czepiam
A Ty Agunia nie podskakuj, bo wiesz czym to grozi![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości