slonkokg napisał(a):
Nazwisko Fidziak, masz baaardzo podobne po japońskiemu
no wlasnie az sie zdziwilem
ale pisalem bez zmiekczenia 
..... jakoś tak nijak.... liczyłam na coś bardziej 'świrniętego'
Chociaż... imię jest całkiem udane
To brzmi dość 'ratlerkowato' 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości