Zgwałcona wariatka?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 20:12

Agunia juz chyba nie wie o co jej chodzi
pogubila sie troszke
ale sie nie dziwie
ciezki temat

taaak, skoro jest chora to jakim cudem moze byc w 100% swiadoma
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:12

Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):czyli Agunia zaczynasz przyznawac nam racje ze seks z kobieta z ukryta chora to nie przesptestwo. I oto mi chodzi od poczatku


jeśli jest w 100% świadoma to nie jest przestępstwo


ale dzien pozniej powie ze jest chora i ją wykorzystano :) I co wtedy? :twisted:


no to wtedy do lekarza, pod wykrywacz kłamstw itd., jak pastor już pisał i ja z reszta też
czytaj!
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:13

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):czyli Agunia zaczynasz przyznawac nam racje ze seks z kobieta z ukryta chora to nie przesptestwo. I oto mi chodzi od poczatku


jeśli jest w 100% świadoma to nie jest przestępstwo


ale dzien pozniej powie ze jest chora i ją wykorzystano :) I co wtedy? :twisted:


no to wtedy do lekarza, pod wykrywacz kłamstw itd., jak pastor już pisał i ja z reszta też
czytaj!


no chyba sobie zartujecie? wykrywacz klamstw? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:14

Vin napisał(a):taaak, skoro jest chora to jakim cudem moze byc w 100% swiadoma



w takich chorobach są poprostu pewne fazy i przez kilka miesięcy, lat choroba może nie dawać o sobie znać i wtedy jest się świadomym
to tak jak z niepijącym alkoholikiem
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:15

Agunia napisał(a):
Vin napisał(a):taaak, skoro jest chora to jakim cudem moze byc w 100% swiadoma



w takich chorobach są poprostu pewne fazy i przez kilka miesięcy, lat choroba może nie dawać o sobie znać i wtedy jest się świadomym
to tak jak z niepijącym alkoholikiem


wiesz ze schizofrenia jest tak ze jednego dnia jest ok a drugiego jest nie ok. Jak udowodnisz czy w dniu uprawiania seksu bylo nie ok a ktos to wykorzystal? :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 20:17

we wlasnym mniemaniu swiadomym
a jak przyjdzie co do czego to sru papier na lawke

to albo chora albo zdrowa

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:19

pastor napisał(a):Powtórzę pytanie Flo, czy mu tutaj mówimy o pewnej odmianie doggingu? Idziemy do wyra z pierwszą lepszą chętną z ulicy, którą poznaliśmy dwie minuty temu, heh u zdrowego mężczyzny niemożliwe, a takie sytuacje to raczej w tanich filmach porno znajdziesz. :twisted: :twisted: :twisted:


jaki to ma zwiazek z tematem? Uczepiles sie kwestii poznania kobiety 5 minut wczesniej. To akurat najmniej istotna kwestia. Mozae byc poznanan tydzien wczesniej albo miesiac, bez odkrycia ze jest chora



a z wykrywaczem heh.. ty nie masz nikogo no chyba, że dzieliłeś się nią z kolegami (do czego byś się nie przyznał bo to na Twoją niekorzyść) a ona ma opiekuna .. i sobie możesz... :twisted: :twisted: :twisted:


a dlaczego pijesz bezposrednia we mnie? :shock:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:20

Flo napisał(a):wiesz ze schizofrenia jest tak ze jednego dnia jest ok a drugiego jest nie ok. Jak udowodnisz czy w dniu uprawiania seksu bylo nie ok a ktos to wykorzystal? :)


a wiesz, że jest tak, że dwa miesiące jest źle a potem pół roku dobrze? o takim przypadku mówię
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 20:21

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):wiesz ze schizofrenia jest tak ze jednego dnia jest ok a drugiego jest nie ok. Jak udowodnisz czy w dniu uprawiania seksu bylo nie ok a ktos to wykorzystal? :)


a wiesz, że jest tak, że dwa miesiące jest źle a potem pół roku dobrze? o takim przypadku mówię


no wlaasnie
Agunia wez sie zlituj
czytasz o czym piszemy wszyscy, lacznie z toba ??
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:22

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):wiesz ze schizofrenia jest tak ze jednego dnia jest ok a drugiego jest nie ok. Jak udowodnisz czy w dniu uprawiania seksu bylo nie ok a ktos to wykorzystal? :)


a wiesz, że jest tak, że dwa miesiące jest źle a potem pół roku dobrze? o takim przypadku mówię


rozne przypadki mozemy mnozyc, to jest tak: ja o dupie Ty o zupie :)

Nigdy sie nie dogadamytym sposobem :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:23

pastor napisał(a):
Flo napisał(a):
pastor napisał(a):Powtórzę pytanie Flo, czy mu tutaj mówimy o pewnej odmianie doggingu? Idziemy do wyra z pierwszą lepszą chętną z ulicy, którą poznaliśmy dwie minuty temu, heh u zdrowego mężczyzny niemożliwe, a takie sytuacje to raczej w tanich filmach porno znajdziesz. :twisted: :twisted: :twisted:


jaki to ma zwiazek z tematem? Uczepiles sie kwestii poznania kobiety 5 minut wczesniej. To akurat najmniej istotna kwestia. Mozae byc poznanan tydzien wczesniej albo miesiac, bez odkrycia ze jest chora



a z wykrywaczem heh.. ty nie masz nikogo no chyba, że dzieliłeś się nią z kolegami (do czego byś się nie przyznał bo to na Twoją niekorzyść) a ona ma opiekuna .. i sobie możesz... :twisted: :twisted: :twisted:


a dlaczego pijesz bezposrednia we mnie? :shock:


a jak kobieta chora na chorobę psychiczną nie przyznałaby się wcześniej a powiedziałaby o zaistaniałym fakcie to nikt nie ma prawa sądzić ani tym bardziej podawać do sądu...


no i dziekuje za uwage :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:26

odnoszę wrażenie, że niewiele osób zetknęło się z ludźmi chorymi psychicznie
może za głupia jestem i nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości