Agunia napisał(a):Vin napisał(a):Agunia napisał(a):Flo napisał(a):a dlaczego mowa o zaawansowanej? i dlaczego na imprezie?
bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny
a na imprezie, bo raczej na ulicy nie podejdziesz do laski i nie powiesz "chodź się bzykać" i będzie to jednorazowa przygoda
no a jak jest w zaawansowanej to jest chyba zdiagnozowana, tak ?
a jak jest zdiagnozowana to rodzice czy opiekunowie wiedza z czym to sie je
i chyba raczej takiej dziewczyny nie wypuszczaja samej z domu, szczegolnie na impreze
przeczytaj cały artykuł - tam jest o tym, jak laska z domu uciekła
nie da się zawsze takich ludzi pilnować
nie bede czytac artykulu bo mi sie nie chce
takie przyklady mozna mnozyc


