Pomóżcie!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Pomóżcie!

Postprzez barmaid » środa, 11 kwi 2007, 06:29

Kto zna jakiegoś magika, który naprawił by mi pilota od immobilisera. Pilne, bo na nogach się oduczyłam poruszać ;(
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez PIOTRGAN » środa, 11 kwi 2007, 07:22

Może spróbuj w pilociku, koło ronda przy targowisku ?
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez barmaid » środa, 11 kwi 2007, 07:23

A to nie komis czasem? Spróbuję, dziękuję.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Tisaja » środa, 11 kwi 2007, 08:15

Tak, tak.. na Mazowieckiej koło totka... troszke w dół w budynku sie wchodzi..... . Jak od strony rynku to po prawej stronie.. jast taki magik.. :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Flo » środa, 11 kwi 2007, 08:32

Tisaja napisał(a):Tak, tak.. na Mazowieckiej koło totka... troszke w dół w budynku sie wchodzi..... . Jak od strony rynku to po prawej stronie.. jast taki magik.. :wink:


Wolnosci :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » środa, 11 kwi 2007, 10:52

znam takiego czarodzieja, ale nie sądzę, żeby chciało Ci się do Trzebiatowa przyjeżdżać ;)
no chyba, że ten magik z kg nie pomoże, to pisz - dam namiary ;)
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Koala » środa, 11 kwi 2007, 11:05

moze czas baterie zmienić ?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez FiDo » środa, 11 kwi 2007, 12:52

odradzam pilocika. latem chcialem zeby mi gosciu cos zlutowal. zrobil wielka łache, ze przyjal taka pier_dole, duzo zazadal. gdy zapytalem z jajem: 'nie za wiele'? zarzucil focha, oddal pilota 'wie pan co, juz mi sie nie chce tego robic'.
polecam za to zaklad naprawczy na przeciwko poczty (szlabanu) w budynku mieszkalnym. pierwsza klatka. zloty facet tam robi i widac, ze lubi w to sie bawic.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Koala » środa, 11 kwi 2007, 14:41

FiDo napisał(a):odradzam pilocika. latem chcialem zeby mi gosciu cos zlutowal. zrobil wielka łache, ze przyjal taka pier_dole, duzo zazadal. gdy zapytalem z jajem: 'nie za wiele'? zarzucil focha, oddal pilota 'wie pan co, juz mi sie nie chce tego robic'.
polecam za to zaklad naprawczy na przeciwko poczty (szlabanu) w budynku mieszkalnym. pierwsza klatka. zloty facet tam robi i widac, ze lubi w to sie bawic.


chodzi Fido Tobie o tego goscia na wózku?
jezeli tak, wiem ze potrafi uratowac przypadki bezadziejne
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez FiDo » środa, 11 kwi 2007, 14:42

dokladnie
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez barmaid » czwartek, 12 kwi 2007, 04:56

Koala napisał(a):moze czas baterie zmienić ?


Weź ze mnie blondi nie rób ;p ;) Pierwsza rzecz jaką zrobiłam była wymiana baterii. No i sprawa się skomplikowała. Wszyscy rozkładają ręce. Moja nadzieja jeszcze w magiku na Janiska i właśnie w tym panu co to koło poczty urzęduje. Ale załamali mnie w serwisie nissana w Koszalinie... nie ma opcji naprawienia a o usunięciu immobilisera z auta to muszę z jakimś złodziejem podobno pogadać. Świetnie jest, wręcz bosko. Długo się autkiem cieszyłam :x :evil:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18



Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości