SatH^Raa napisał(a):Agunia napisał(a):SatH^Raa napisał(a):W wersji damskiej nie ma zajączków. Są słoniki.
jakie słoniki?
Nigdy słonika nie widziałaś? Uuu... Współczuję.
widziałam
w zoo 
SatH^Raa napisał(a):Agunia napisał(a):SatH^Raa napisał(a):W wersji damskiej nie ma zajączków. Są słoniki.
jakie słoniki?
Nigdy słonika nie widziałaś? Uuu... Współczuję.
w zoo 
keeper napisał(a):do kogo zawital zajac..lepiej powiedzcie jak pozegnac te kilogramy? 4 godziny po parku, a ja sie wciaz tocze

WZT napisał(a): Agunia: daj zdjecia prezentu

WZT napisał(a):Agunia napisał(a):
mój prezent jest do słuchania, a nie do oglądania
no chyba, że pytasz o te koronkowe stringi to.... przyznam się.... kłamałam
klam dalej kroliczek to przeczyta na forum i [bepp] dostaniesz nastepnym razem

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości