(a tak na marginesie:
RaCiK napisał(a):Zależy co pierwsze wpiszę czy imię, czy nazwisko ..
Choć prawidłowa forma przedstawiania zaczyna się od nazwiska, chyba ?
(Names are displayed first name, then last name, based on you entering your name in that order to display name correctly) <- to jest chyba odpowiedź
)

