Specjalista od Hond

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia__ » czwartek, 5 kwi 2007, 21:32

Kauczu juz sie martwisz o jezdzidelko? ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Agunia__ » czwartek, 5 kwi 2007, 21:59

Sam sobie zrob - mlotek i do dziela ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Agunia__ » czwartek, 5 kwi 2007, 22:16

ok wiem ze nie UAZ ;)
a tak na temat kiedys byl dobry mechanik i solidny na trojkocie za os.ogrody na garazach... zwal sie Jarek ... ale nie mam pewnosci czy nadal tam jest - polecam bo w sumie byl solidny i na mechanice etc sie znal a jak mial problem to odsylal do sprawdzonych ludzi ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez dziadek » piątek, 6 kwi 2007, 07:08

wszystkie poważniejsze naprawy ,włącznie z wymianą zaworów wydechu - robiłem u Kamińskiego w Zieleniewie.
Chłopaki mają wiedzę,poważne narzędzia do naprawy no i teraz praktykę. :P
Jako jedyni w moim VTEC - zadawalająco wymienili rozrząd i uwaga wyregulowali zawory.
Koszalin stwierdził brak regulacji a ja już nie mialem sił się kłócić.
Dostęp do kompa i na życzenie oryginalne części -japan /cena nie różni się wiele
od podróbek /
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez dziadek » piątek, 6 kwi 2007, 15:53

w kierunku Trzebiatowa za stacją benzynową po lewej stronie
Avatar użytkownika
dziadek
Twardziel
 
Posty: 102
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:22
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Josh » sobota, 7 kwi 2007, 15:03

[quote="KaucZ"]a gdzie dokladniej w Zieleniewie to jest ?[/quo
Osobiście nie polecam tego warsztatu, mogą Cię naciągnąć. Jeżeli będziesz robić jakieś badania na komputerze poproś o wydruk, może się przydać, gdy panowie zrobią coś źle.
Josh
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 13:44


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości