zyczenia od H. Bieńkowski, J.Gromek, Cz.Hoc, S.Karpiniuk
piszcie które życzenia Wam się najbardziej podobają.... i oczywiście wszystkim Wesołego Alleluja !
zyczenia od H. Bieńkowski, J.Gromek, Cz.Hoc, S.Karpiniuk
McCool napisał(a):Deja Vu. Życzenia to życzenia. Póki co, to Ty jesteś niesmaczny poprzez takie określenia.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości