Vipowskie Wesołych Świąt

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Vipowskie Wesołych Świąt

Postprzez mimoza » piątek, 6 kwi 2007, 18:42

filmowe życzenia wesołych świąt od posłów, prezydenta i byłego prezydenta

:arrow: zyczenia od H. Bieńkowski, J.Gromek, Cz.Hoc, S.Karpiniuk

piszcie które życzenia Wam się najbardziej podobają.... i oczywiście wszystkim Wesołego Alleluja !
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Deja Vu » piątek, 6 kwi 2007, 23:51

obejrzałbym, ale nie mam pojęcia jak. klikam i nic - jakś masakra. Dorzuć jakąś instrukcję obsługi. Z drugiej strony życzenia od dwóch trupów politycznych na święta? Jakieś niesmaczne.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez McCool » piątek, 6 kwi 2007, 23:52

Deja Vu. Życzenia to życzenia. Póki co, to Ty jesteś niesmaczny poprzez takie określenia.

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Deja Vu » piątek, 6 kwi 2007, 23:55

McCool napisał(a):Deja Vu. Życzenia to życzenia. Póki co, to Ty jesteś niesmaczny poprzez takie określenia.

:)


Brakuje jeszcze życzeń od prezydenta Błaszczyka i prezydenta Błaszczuka. Czyżby ten portal miał jakieś określone zaopatrywania polityczne?
Ja nie jestem zupa pomidorowa. :lol:
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez telka_es » sobota, 7 kwi 2007, 08:06

a zupa pomidorowa akurat jest jedną z najsmaczniejszych :wink:


życzenia jak życzenia wszystkie przeciętne - nic nadzwyczajnego.....


ale wszystkim trupom i jeszcze nie trupom wypada ppodziękować :wink:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez Deja Vu » sobota, 7 kwi 2007, 08:12

Nie zapominaj, że trup H.B. nigdy nie używał słowa DZIĘKUJĘ jak i słów POPEŁNIŁEM BŁĄD PRZEPRASZAM.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez telka_es » sobota, 7 kwi 2007, 08:19

Deja Vu napisał(a):Nie zapominaj, że trup H.B. nigdy nie używał słowa DZIĘKUJĘ jak i słów POPEŁNIŁEM BŁĄD PRZEPRASZAM.




e tam czepiasz się :p


i nigdy nie mów nigdy ;p
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » sobota, 7 kwi 2007, 10:06

Deja Vu napisał(a):życzenia od dwóch trupów politycznych na święta? Jakieś niesmaczne.


pogody ducha i spokojnego serca ...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Sowa » niedziela, 8 kwi 2007, 14:54

Chociaż z okazji Świąt zachowajcie troche umiaru i nieco kultury "politycy z bożej łaski".
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości