kamila napisał(a):zwariowałaś, Aga?. Jak nie kaszana to cho na białą kiełbase, właśnie opyliłam z chrzanem, miodzio lodzio
. Lubię mięcho..
niech będzie - białą jeszcze przełknę
(potem najwyżej zagryzę chipsami z pierdonki
)kamila napisał(a):zwariowałaś, Aga?. Jak nie kaszana to cho na białą kiełbase, właśnie opyliłam z chrzanem, miodzio lodzio
. Lubię mięcho..
(potem najwyżej zagryzę chipsami z pierdonki
)Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości