FiDo napisał(a):ho, fajnie bedzie. Tisaja zalatwi nam Nestea z importu
żę cą?
Tisaja to chyba sie tam nie doczołga.. ze zmeczenia-oczywiscie..
Chociaz pod molo bede miała blisko....
Moze mnie podholujecie.. bez ekspansji w drzewostan..

FiDo napisał(a):ho, fajnie bedzie. Tisaja zalatwi nam Nestea z importu
Moze mnie podholujecie.. bez ekspansji w drzewostan..

WZT napisał(a):Flo napisał(a):FiDo napisał(a):w poniedzialek mnie tez nie bedzie bo odjezdzama w piatek sie upic nie mozemy?
jak ludzie beda chcieli to mozemy
hm... a wrazie czego bedzie mozna sie przylaczyc???

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości