Flo napisał(a):RUDA napisał(a):Flo napisał(a):zostaje jednak poniedzialek jak w temacie
no to mnie nie bedzie
wypijemy za To
foch

Flo napisał(a):FiDo napisał(a):no ja w piatek sie nudze. wiec albo mnie ktos zabiera na piwo albo zlot robimy. wybierajcie
kolejny szantazysta

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości