Mam pytanie skierowane pewnie do starszej,a raczej bardziej dojrzałej części forumowiczów:
Szukam dobrego pediatry. Może macie jakichś sprawdzonych, godnych polecenia!
i zawsze chcialam chodzic do dr Wilczynskiej
u niej wizyta to zero stresow i zawsze dobra porada
polecam 
myśliwiec napisał(a):polecam dr Wilczynska (ul. Warynskiego)
wizyta u niej to dla dziecka czysta przyjemnosc
- zero, absolutnie zero stresu!
moja corka polubila ja, znalazly wspolny jezyk
poza tym konkretna madra kobieta
redlovebloodgirl napisał(a):moze nie jestem mama ale jeszcze kilka lat temu mnie tez wysylano do pediatryi zawsze chcialam chodzic do dr Wilczynskiej
u niej wizyta to zero stresow i zawsze dobra porada
polecam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości