Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Colinare » piątek, 30 mar 2007, 04:00
Czy TKK nie pomyslało zeby zwiekszyc liczbe kanałów i zrobić pakiety jak w innych miastach? Na przykład w Szczecinie czy Białogardzie? Miło byłoby obejrzeć AXN czy HBO
http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147
-
Colinare
- Dyskutant
-
- Posty: 161
- Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
- Lokalizacja: hmm
przez cushu » piątek, 30 mar 2007, 06:56
iiitamm..
miło to by było zobaczyć Kino Polska.
-

cushu
- Terminator
-
- Posty: 763
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości