Za mało kanałów :(

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Za mało kanałów :(

Postprzez Colinare » piątek, 30 mar 2007, 04:00

Czy TKK nie pomyslało zeby zwiekszyc liczbe kanałów i zrobić pakiety jak w innych miastach? Na przykład w Szczecinie czy Białogardzie? Miło byłoby obejrzeć AXN czy HBO

http://www.btk.net.pl/index.php?objectid=147
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Postprzez cushu » piątek, 30 mar 2007, 06:56

iiitamm..
miło to by było zobaczyć Kino Polska.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 7 gości