Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » niedziela, 11 mar 2007, 23:03
co jest na zdjeciu nr 2??
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Agunia__ » poniedziałek, 12 mar 2007, 05:57
na zdjeciu nr 2 jest lodyga dzikiej rozy ujeta po przekatnej kadru zupelnie na odwrot

-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez FiDo » poniedziałek, 12 mar 2007, 10:26
wyglada jak odnoze pajaka

najbardziej posoba sie 1
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Agunia__ » niedziela, 25 mar 2007, 18:06
no autorstwo nie moje ale to moja milosc i wogole wiec pozwole sobie za zgoda (aut. sanddra) wstawic fotki mojego kochanego futrzaka
1
2
3
i niech ktos mi powie ze on nie jest kochany

a pieszczoch jakich malo

(niektorzy poznali osobiscie

)
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez FiDo » niedziela, 25 mar 2007, 21:38
slodki morderca

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Agunia__ » poniedziałek, 26 mar 2007, 07:46
pieszczoch patentowany po prostu
Fido - to nie jest morderca - no moze jednak - ale morduje poprzez zalizywanie na smierc
WZT - ooo tak - je za dziesieciu i zawsze mu malo
a ja go i tak kocham

moje malenstwo kochane kudlate co tak fajnie czasem patrzy... normalnie tesknie za tym kudlaczem ...
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez sanddra » wtorek, 27 mar 2007, 23:29
KaucZ napisał(a):jak zwykle musi miec kija wiekszego od sibie

Jak zwykle to ten był już po złamaniu, bo poszukał sobie jak zwykle takiego 2x większego do zabrania na pamiątkę

-
sanddra
- Dyskutant
-
- Posty: 144
- Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50
przez Agunia__ » środa, 28 mar 2007, 19:48
dzis przeszlam sie na cmentarz - pogoda byla ladne i mnie gdzies ciagnelo

a ze najblizej jest cmentarz... (ach moje lenistwo...)
1.
2.
3.
4.
i teraz mozna mi nawtykac za jakosc zdjec

-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez sanddra » czwartek, 29 mar 2007, 21:59
Jakość jak jakość, ja chcę zobaczyć ten anty-aparat co tak kopie foty

-
sanddra
- Dyskutant
-
- Posty: 144
- Dołączył(a): poniedziałek, 13 cze 2005, 17:50
przez kamila » czwartek, 29 mar 2007, 22:45
smutne, nawet te żonkile na środku kwitnące
-
kamila
- Arcymistrz
-
- Posty: 4036
- Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
- Lokalizacja: kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość