Flo napisał(a):moderacja wroci i skosi temat
ups, ? nie sądzę...
mimoza napisał(a):no dałłem w hyde bo to jaja, zeby sąd pytał w powadze majestatu co ja pisze na forum... o ile czloweik to pamięta, co komu w dyskusji napisał, natomiast sprawa odroczona jest o miesiąc, bo wezwano kolejnych świadków, przy których ja to jestem małe miki, ciekawe czy im też sprawdzą prywatne notatki i dyskusje z forum... krwi jak na razie brak
Stef@n napisał(a):mimoza napisał(a):17 sierpnia 1832 roku o godzinie 23.17”
Nie mogłem się powstrzymać ^^
38 lutego 1451 roku o godzinie 23.59 i 59 sekund
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości