fałszywie świadczyłem o forum wybaczie !

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 18:24

Flo napisał(a):moderacja wroci i skosi temat :twisted:


ups, ? nie sądzę...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez j0shu4 » piątek, 23 mar 2007, 20:03

temat hydeparkowy
zainteresowani wiedza o co w nim chodzi
mimoza a cos wiecej sie wydarzylo ?
bo jestem zadny krwi a tu tylko zwykle zeznania :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 21:08

no dałłem w hyde bo to jaja, zeby sąd pytał w powadze majestatu co ja pisze na forum... o ile czloweik to pamięta, co komu w dyskusji napisał, natomiast sprawa odroczona jest o miesiąc, bo wezwano kolejnych świadków, przy których ja to jestem małe miki, ciekawe czy im też sprawdzą prywatne notatki i dyskusje z forum... krwi jak na razie brak
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Deja Vu » niedziela, 25 mar 2007, 12:26

mimoza napisał(a):no dałłem w hyde bo to jaja, zeby sąd pytał w powadze majestatu co ja pisze na forum... o ile czloweik to pamięta, co komu w dyskusji napisał, natomiast sprawa odroczona jest o miesiąc, bo wezwano kolejnych świadków, przy których ja to jestem małe miki, ciekawe czy im też sprawdzą prywatne notatki i dyskusje z forum... krwi jak na razie brak

O jakiej sprawie piszesz? Wszystkich z forum bedą przesłuchiwać? A jak piszę na forum Gościa Niedzielnego to też trafię do sądu?
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez mimoza » niedziela, 25 mar 2007, 13:45

myślę że to może dotyczyć wszystkich a gości z gościa niedzielnego, szczególnie
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Re: fałszywie świadczyłem o forum wybaczie !

Postprzez mimoza » niedziela, 25 mar 2007, 17:08

Stef@n napisał(a):
mimoza napisał(a):17 sierpnia 1832 roku o godzinie 23.17”


Nie mogłem się powstrzymać ^^


ja też...

38 lutego 1451 roku o godzinie 23.59 i 59 sekund
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Konsul » niedziela, 25 mar 2007, 18:13

Ale o co chodzi?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez mimoza » wtorek, 27 mar 2007, 15:11

takie hyde
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości