fałszywie świadczyłem o forum wybaczie !

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

fałszywie świadczyłem o forum wybaczie !

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 16:06

zastanawiam się od wczoraj, czy o tym mówić i w końcu,
dzisiaj po rozważeniu znanych mi „za” i „przeciw” publikuję
jest to skrótowy opis mojej obecności w sądzie rejonowym w Koszalinie
wezwano mnie tam na świadka,
ponieważ przegrany w ostatniej kampanii samorządowej
skarży i wnosi przeciwko zwycięzcy w tychże wyborach – mniejsza z nazwiskami
jak mówiłem – mnie tam zawezwano na świadka i odchodzi maglowanie
w stylu „czy świadek pamięta, co powiedział x 17 sierpnia 1832 roku o godzinie 23.17”
stoję tam cierpliwie i mówię co pamiętam, a pamiętam niewiele
i to nie z powodu jakieś cholernej polityki tylko z czego lenistwa
nie chce mi się bowiem myśleć o ludziach którzy wpadli w polityczny niebyt
aż tu nagle – jebudu: cytuję niedokładnie –
- mecenas: czy świadek pisze na forum tkk ?
- ja :no piszę..
- m: pod jakim nazwiskiem ?
- ja: pod żadnym – na forum pisze się pod nickiem
- m: czy może pan ujawnić....
trwała ta przetywanka jakiś czas, w końcu po upewnieniu się,
że nie śnię i że będą cytowane moje wynurzenia tajemne,
znane tylko kaście forumowiczów, słyszę obarczający mnie cytat,
odczytywany że stosownego wydruku a kątem oka zauważyłem,
że była tam obszerna literatura forumowa,
bo karetek pan mecenas miał z 600 albo 700 – i słyszę

- mecenas : czy świadek napisał 38 lutego 1451 roku o godzinie 23.59 i 59 sekund cytuję „dzisiaj postanowiłem rozprawić się z pewnym kolesiem, dokuczę mu ja tylko potrafię, będzie go bolało..” więc czy to świadek napisał ?

- ja: no możliwe...

- to jak świadek wytłumaczy że w dwie sekundy później, zaraz po tej publikacji czyli 39 lutego 1451 roku o godzinie 00.00.01 w obecnego tu na sali pana poszkodowanego i przegranego - pierdyknął piorun ?

- ja ? ja nic nie wiem...

Sąd : znaczy się świadek uważa, że to co świadek napisał nie miało wpływu na to, że dany piorun walnął w obecnego tu poszkodowanego przegranego ?

I tu drodzy Forumowicze – sprzeniewierzyłem się idei – sprawczej siły słowa i sprawczej siły samego forum. Kurde. Tak było. Niestety. Zamiast, powiedzieć jak jest – to znaczy że napisanie czegoś na forum, w zasadzie oznacza, że ta przepowiednia spełnia się – powiedziałem, że nie i że dany wpis z 38 lutego nie miał wpływu na kataklizm który spotkał przegranego i poszkodowano obecnego na sali... Kurde. Skłamałem że strachu. Wybaczcie.

Wybaczcie, że tak zeznałem... Dzisiaj mówię, że zeznałem fałszywie... bo przecież wszyscy wiemy że to co napisze się na forum spełnić się musi, jak amen w pacierzu. Wybaczcie i niech mnie ABW wyciąga w kajdanach nad ranem... czekam. A was bracia i siostry proszę o wybaczenie.... taśmy usłyszcie niebawem....
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez McCool » piątek, 23 mar 2007, 16:13

Twoje winy zostały odpuszczone. Idź w pokoju.

:)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez keeper » piątek, 23 mar 2007, 16:38

i dlatego nigdy nie wroce do tego kraju... mimozo droga nie syp glowy popiolem, podlej nim lepiej fikusa... :|
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 17:07

podlej fikusa - ileż w tym nostalgii

oczywiście podleje go wódką - polską wódką - a nich ma... na tę tęsknicę...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Agunia » piątek, 23 mar 2007, 17:28

o cholercia :?
w takim razie niech szlag trafi polskie sądy! - ciekawe czy się spełni :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 18:13

Ach... chciałbym mieć siłę jaką dają słowa,
dedykuję Ci słowa mocarza metafor Edwarda Stachury
"Piosenka, której nie można przestać śpiewać"


Słońcem byliśmy!

Cieniem jesteśmy!

Słońcem będziemy!

Dziećmi swych dzieci!

Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 18:18

Achaja napisał(a):no wiesz .... zawiodłam się... tak liczyłam, ze jak napiszesz to się tak stanie... ;)


piszę !

Achaja jest szczęśliwa... !

łap szczęście - jużzżżżżżżżżż
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 18:19

Agunia napisał(a):o cholercia :?
w takim razie niech szlag trafi polskie sądy! - ciekawe czy się spełni :twisted:



poczekaj - nie dodałem że sędzina była całkiem miła....
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Flo » piątek, 23 mar 2007, 18:22

moderacja wroci i skosi temat :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » piątek, 23 mar 2007, 18:23

Achaja napisał(a):a co z tym na pohybel sk........?? :lol:



nie myśl o tym - to warunek szczęścia... zło żywi się odbitym światłem... zabierz światlło swoejgo szczęścia to zło wpadnie w niebyt ... nie musisz nawet o tym wiedzieć...
Ostatnio edytowano piątek, 23 mar 2007, 18:26 przez mimoza, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości