Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
program mi wcielo do zdjec i te kolory w ostatnim zdjeciu jakos tak mi sie nie podobaja... troche za niebiesko, ale nie chcialo mi sie o 4 rano szukac programu:P a co do wycieczki to teraz powinna byc lepsza, bo w zime jeszcze gory lodowe dojda
Czas aby cos wreszcie tu dorzucic... zdjecia robione A80, wiec jakosc jest jaka jest, no ale i tak wrzuce niestety nie moje zdjecie, ale mi sie podoba, wiec postanowilem pokazac...
no i to by bylo na tyle z mojej ostatniej wyprawy do Szkocji