O wschodzie slonca najlepiej nie pic kawy, nie brac zimnego prysznica i nie myslec tylko isc do lozka i spac... - tylko dlaczego zawsze robie na wspak?
''Kiedy normalny bieg codziennego życia zostaje nieoczekiwanie zakłócony, uświadamiamy sobie dobitnie, że jesteśmy niczym rozbitkowie, którzy próbują zachować równowagę na nędznej desce pośród otwartego morza, i nie pamiętają już, skąd się tam wzięli, ani nie wiedzą, dokąd znoszą ich fale.''
[Albert Einstein]
"Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart." [ Lew Tołstoj ]