kamila napisał(a):się kolorami bawiłam i moze wyszedł rózowy, ale uwież mi ja różowego w życiu na sobie nie miałam i nie będę mieć
no broń się jak możesz przed tym kolorem Kamila
faktycznie różowiasto wyszło to zdjęcie

kamila napisał(a):się kolorami bawiłam i moze wyszedł rózowy, ale uwież mi ja różowego w życiu na sobie nie miałam i nie będę mieć

NataliaW napisał(a):kamila napisał(a):to macie czerwony, bosz..Ania, tak ja mam zboczenie, ale nie chcę się zniego leczyć
![]()
Obrazek
Śliczna sąsiadka.![]()
ps. Mam takie same czerwone korale....![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości