Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Flo » czwartek, 22 mar 2007, 15:39
Sie szykuje wspolna akcja na piwko i tance i lotki. Kto sie pisze? piatek 6 kwietnia

Ostatnio edytowano środa, 4 kwi 2007, 18:33 przez
Flo, łącznie edytowano 5 razy
-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Mafi » czwartek, 22 mar 2007, 15:40
A lotki gdzie zgubiłeś?
-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
przez Uri » czwartek, 22 mar 2007, 18:00
obaczym, możliwe
-

Uri
- Weteran
-
- Posty: 604
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:16
- Lokalizacja: Deep Space 9
- Gadu-Gadu: 0
przez Agunia__ » czwartek, 22 mar 2007, 21:16
niemozliwe...
-

Agunia__
- Rycerz forum
-
- Posty: 1118
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
- Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 4975651
- Skype: mekaree1
przez Flo » piątek, 23 mar 2007, 09:16
no ludzie smialo smialo

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » piątek, 23 mar 2007, 11:02
wiec zmiana planow, zlot robimy w 2 dzien swiat. Obecnosc obowiazkowa

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez telka_es » piątek, 23 mar 2007, 11:31
uuuuuu...........
to moze i ja sie pojawie
hehehee

-

telka_es
- Terminator
-
- Posty: 709
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
- Lokalizacja: z bajki
przez FiDo » piątek, 23 mar 2007, 13:10
ale ja chce dzisiaj! chodzmy dzisiaj ! chodzmy! chodzmy! chodzmy!
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez Mafi » piątek, 23 mar 2007, 13:12
Lany poniedziałek?
Będziemy się oblewać wodą, jupi...
-

Mafi
- Gwiazdor
-
- Posty: 1634
- Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
- Lokalizacja: Kołobrzeg
- Gadu-Gadu: 5335991
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości