wojsko

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez killer » środa, 21 mar 2007, 22:52

przedstaw im sam swoją kategorię :-)
proponuję CDD-wtajemniczeni wiedzą od czego to skrót :-)
killer
Ważniak
 
Posty: 214
Dołączył(a): piątek, 29 gru 2006, 21:32
Lokalizacja: Miasto i Wieś

Postprzez Mafiarz » czwartek, 22 mar 2007, 07:14

a ja nie wiem
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Re: wojsko

Postprzez Grolsch » czwartek, 22 mar 2007, 12:03

Mafiarz napisał(a):co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?


Poczytaj na innych forach związanych z wojskiem......zresztą 9 miechow pierdnięcie w mąke.
Avatar użytkownika
Grolsch
Twardziel
 
Posty: 115
Dołączył(a): czwartek, 25 gru 2003, 16:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mtex » czwartek, 22 mar 2007, 12:47

Sposób zaproponowany przez FiDo jest chyba najlepszy z tym ,że proponuję modyfikację , otóż zamiast piłki pingpongowej ,piłka do tenisa ziemnego - to chyba gwarancja skuteczności tego"chytrego sposobu na uniknięcie wojska" :lol:
mtex
Bywalec
 
Posty: 45
Dołączył(a): wtorek, 31 paź 2006, 15:09

Postprzez mała_maupka » czwartek, 22 mar 2007, 13:05

mtex napisał(a):Sposób zaproponowany przez FiDo jest chyba najlepszy z tym ,że proponuję modyfikację , otóż zamiast piłki pingpongowej ,piłka do tenisa ziemnego - to chyba gwarancja skuteczności tego"chytrego sposobu na uniknięcie wojska" :lol:

mtex, wydaje mi się że piłeczka ping-pongowa jest zdecydowanie bardziej higieniczna, ze względu na to że łatwiej ją utrzymać w czystości. :P
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez mała_maupka, łącznie edytowano 1 raz
mała_maupka
Rozgrzewa się
 
Posty: 24
Dołączył(a): niedziela, 4 lut 2007, 12:49

Postprzez Martius » czwartek, 22 mar 2007, 13:28

no a jak jest i jego partner robi za kobitke to co ? :lol:
:mg:
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Koala » czwartek, 22 mar 2007, 13:50

kula do kregli piłka lekarska bile ?
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez McCool » czwartek, 22 mar 2007, 13:55

betoniarkę i ustawić na pełne obroty :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez j0shu4 » czwartek, 22 mar 2007, 13:58

przeginacie juz :)
zamykam
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości