wojsko

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

wojsko

Postprzez Mafiarz » środa, 21 mar 2007, 19:53

co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez mimoza » środa, 21 mar 2007, 20:04

gejów nie bierom
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Re: wojsko

Postprzez Joey » środa, 21 mar 2007, 20:34

Mafiarz napisał(a):co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?


no na pewno ginekolog albo chirurg ;)
Joey
 

Re: wojsko

Postprzez Slayer » środa, 21 mar 2007, 20:50

Mafiarz napisał(a):co zrobi zeby zmienic grupe na jakas co nie idzie do woja? macie jakies pomysly? jaki lekarz moze pomoc?


Zapytaj się na jakimś forum wojskowym (byle nie na oficjalnym MONowskim, bo osobiście wywalę Twojego posta w kosmos :lol: ).
Lekarz to niestety nie pomoże Ci żaden, bo cokolwiek by Ci nie napisał, to komisja lekarska zapewne to sprawdzi, więc jeżeli naprawdę nic Ci nie dolega, to szkoda czasu i zachodu.
Geja tez nie masz co udawać :lol:

btw. Zawsze możesz sobie zrobić tatuaż na zewnętrznej stronie dłoni :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez FiDo » środa, 21 mar 2007, 20:56

przez jakis miesiac przed komisja wsadzaj sobie pilke pingpongowa w odbyt po kazdym sraniu, moze wtedy przejdzie z tym gejem :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » środa, 21 mar 2007, 21:10

FiDo napisał(a):przez jakis miesiac przed komisja wsadzaj sobie pilke pingpongowa w odbyt po kazdym sraniu, moze wtedy przejdzie z tym gejem :twisted:


autopsja Fidus? :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 21 mar 2007, 21:21

Flo napisał(a):
autopsja Fidus? :P


zaslyszane :) ma sie ta A :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » środa, 21 mar 2007, 21:25

FiDo napisał(a):
Flo napisał(a):
autopsja Fidus? :P


zaslyszane :) ma sie ta A :twisted:


ja tez A z trzema paragrafami :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 21 mar 2007, 21:32

mi nawet paragrafu dac nie chcieli chamy :cry:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez McCool » środa, 21 mar 2007, 21:49

Zawsze możesz powiedzieć, że jesteś pacyfistą i służba wojskowa kłóci się z Twoimi poglądami. Przynajmniej dostaniesz służbę zastępczą, a lepsze to niż zsyłka na Suwałki albo jeszcze cholera wie gdzie :)
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Slayer » środa, 21 mar 2007, 22:01

Wszystko OK ale służba zastępcza ma kilka dużych minusów :)
-trwa 18 miesięcy (a nie 9 jak wojsko)
-czekać można na nią (jej odbycie) nawet i rok
-czasami na dojazdy wydasz więcej niż Ci zapłacą
-można trafić do jakiegoś hospicjum albo szpitala (robota nie dla każdego)

strata czasu, już lepiej pobiegać z kałaszem po poligonie, przynajmniej wesoło jest :)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez BLAaa » środa, 21 mar 2007, 22:07

Po prostu uczyć się trzeba do bólu...

Ten ma problem, żeby nie iśc do woja... A co zrobic, jak chcesz iść, ale Ciebie nie chcą...
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Agunia » środa, 21 mar 2007, 22:10

kobiet nie biorą.... to może dorób sobie piersi, albo obetnij co nieco? :P
:doh:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez FiDo » środa, 21 mar 2007, 22:20

jest dobra metoda.
idziesz na studia, na drugim roku mozesz odbyc szkolenie PO. polatasz w mundurze przez niecale wakacje (czesto jest tak, ze konczy sie w ogole na wykladach i egzaminie teoretycznym) i masz wojo z glowy. chyba nawet konczysz z wyzsza ranga niz zolnierz po zetce (a jak nie, masz ta sama w o wiele krotszym czasie)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Agunia__ » środa, 21 mar 2007, 22:37

Ja znam dobrego lekarza co jest przychylny na odroczki - najczesciej na kolana ;)
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości