pytanie

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

pytanie

Postprzez Pelson » wtorek, 13 mar 2007, 22:33

mam w planach kupic niesmiertelnik.I chce w nim napisac ze chce byc dawca narzadow mam na to 13 znakow.Czy ktos wie czy jest jakies takie slowo?Znalazlem takie oswiadczenie

"Moja wola jest by w wypadku nagłej śmierci, moje tkanki i narządy zostały przekazane do transplantacji ratując życie innym. Informuję także, że o swej decyzji powiadomiłem moją rodzinę i najbliższych, którzy w krytycznym momencie wini ją uszanować.

Imię i Nazwisko, data, PESEL, adres, podpis"

troche za dlugie :)
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez redlovebloodgirl » wtorek, 13 mar 2007, 22:37

czy nie lepiej wlasnie nosic przy sobie ta zolta karte z oswiadczeniem?
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Pelson » wtorek, 13 mar 2007, 23:17

rzadko mam cos ze soba oprocz kluczy.
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Agunia » piątek, 16 mar 2007, 09:36

dawca narządów? :|
za mało tych znaków
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Pelson » piątek, 16 mar 2007, 10:47

no wiesz mi o to chodzi aby bylo to jasne.Z prawnego i medycznego punktu widzenia.Zeby se nie pomysleli ze jaja sobie robie.
Avatar użytkownika
Pelson
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » piątek, 16 mar 2007, 10:51

To zrób tatuaż. A z nieśmirtelnikiem nigdy nic nie wiadomo...urwie się np.
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez FiDo » piątek, 16 mar 2007, 15:18

a nie musi to byc zalatwione formalnie? jakies papiery nie musza byc podpisane? taki niesmiertelnik wystarczy?
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Deja Vu » piątek, 16 mar 2007, 16:16

Najlepszy jest tatuaż na klacie.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Flo » sobota, 17 mar 2007, 22:49

Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia__ » niedziela, 18 mar 2007, 09:30

ja nosze zawsze przy sobie oswiadczenie woli - mam takie w portwelu zawsze - spelnia ono wszelkie wymagania prawne - poza tym najlepiej zeby rodzina tez wiedziala - bo czego by nie bylo moze zostac zniszczone w wypadku etc.
Takie oswiadczenia sa dostepne: oswiadczenie
Avatar użytkownika
Agunia__
Rycerz forum
 
Posty: 1118
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Chippenham / Bath Spa / Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 4975651
Skype: mekaree1

Postprzez Deja Vu » niedziela, 18 mar 2007, 09:39

Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


Staram się aby moje organy były bezużyteczne.
Prowadzę bardzo higieniczny tryb życia :wink: .
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez Martius » niedziela, 18 mar 2007, 14:14

Moc prawną ma również noszone przy sobie własnoręcznie podpisane oświadczenie sprzeciwu lub oświadczenie ustne złożone w obecności dwóch świadków pisemnie przez nich potwierdzone. [code][/code]
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Koala » wtorek, 20 mar 2007, 18:09

Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


jest specjalny tatuaz na barku


http://www.oswiadczeniewoli.pl/index2.p ... 11&file=de
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Agunia » środa, 25 kwi 2007, 16:46

stary temat, ale może się komuś przyda :)
przypadkiem na to trafiłam :)

naklejki
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » środa, 25 kwi 2007, 19:39

Koala napisał(a):
Flo napisał(a):
Deja Vu napisał(a):Najlepszy jest tatuaż na klacie.


testowane?


jest specjalny tatuaz na barku


http://www.oswiadczeniewoli.pl/index2.p ... 11&file=de


no ale bark to nie klata tak? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 6 gości