DYŻURY BIURA POSELSKIEGO POSŁA NA SEJM RP SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ STANISŁAWA WZIĄTKA
WTORKI I CZWARTKI
W GODZINACH OD 15.30 DO 16.30
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich mieszkańców ze wszystkimi sprawami, w których możemy im pomóc.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości