GaduGadu na telefon

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

GaduGadu na telefon

Postprzez GnOm » wtorek, 13 mar 2007, 15:09

Witam
Mam małe pytanko zwiazane z GG na telwefon w sieci Orange
czy jest w gole taka mozliwosc posiadania gg na telefonie w Orange?
prosze o pomoc
Avatar użytkownika
GnOm
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 29 sie 2003, 16:51
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez pan_od_muzyki » wtorek, 13 mar 2007, 15:16

nie wiem osobiscie i nie wiem czy to wlasciwe forum na te pytania ale na tym forum na bank powinni wiedziec:

http://forum.symbianos.pl/

:)
Avatar użytkownika
pan_od_muzyki
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 22 sty 2007, 09:35
Lokalizacja: stąd

Postprzez GnOm » wtorek, 13 mar 2007, 15:21

dzieki,
a moze ktos z was uzywa gg na teleofnie w orange?
(masz racje to chyba nie forum do tego ale zapytac warto :wink: )
Avatar użytkownika
GnOm
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 29 sie 2003, 16:51
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez M@dF » wtorek, 13 mar 2007, 18:51

Programy do gg w javie na telefon: jadugadu, bombus, papla. Programy na telefon z symbianem: im+, agille messenger.

Wszelkie informacje: www.google.pl - ja tak znalazlem i zainstalowalem sobie.

Posiadam abonament w Orange.
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez chooper » wtorek, 13 mar 2007, 22:33

polecam agille messenger bardzo dobrze sie sprawuje, o ile masz oczywiscie fona z symbianem ;)
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GnOm » środa, 14 mar 2007, 15:07

wielkie dzieki,tylko jest maly proiblem bo oni nie pisza ile sie placi za polaczenie,czy za kazde polaczeni z internetem(wlaczenie programu) czyj jak?
Avatar użytkownika
GnOm
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 29 sie 2003, 16:51
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez chooper » środa, 14 mar 2007, 20:40

placisz tylko za polaczenie gprs wg cennika operatora (wyslanie i odebranie danych) jak uzywasz do gg niewiele to kosztuje
Avatar użytkownika
chooper
Dyskutant
 
Posty: 179
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:59
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez GnOm » czwartek, 15 mar 2007, 14:12

aha,w tym rzecz ze nie moge miec chyba gg w orange :P
Avatar użytkownika
GnOm
Nowicjusz
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 29 sie 2003, 16:51
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez M@dF » czwartek, 15 mar 2007, 14:25

GnOm napisał(a):aha,w tym rzecz ze nie moge miec chyba gg w orange :P


A dlaczego niby nie mozesz miec? Ktos ci nie pozwala czy o co chodzi?

W kazdej sieci mozesz miec gg w telefonie. Wystarczy, ze telefon obsluguje przynajmniej GPRS i ze masz aktywne pakietowe przesylanie danych na karcie sim.
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez McCool » czwartek, 15 mar 2007, 17:43

Dokładnie. Tam płacisz za ilosc przesłanych pakietów, a w Erze natomiast płacisz zwykły abonament i piszesz ile chcesz. Taka jest różnica.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości