telka_es napisał(a):mimoza napisał(a):telka_es napisał(a):to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.
co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.
telka bez urazy - interesują mnie żywi ludzie, pisanie z anonimem nie jest zdrowe... ty mnie znasz - ja Ciebie nie, więc o czym mamy rozmawiać ? póxniej dowiem się, że jesteś 100 kilowym kolesiem i lubisz małe dziewczynki...
znam się tu prawie ze wszystkimi, albo wiem z kim pisze... pozdr
czytaj priva i nie powtarzaj sie w kółko
100 kilowym kolesiem nie jestem i małych dziewczynek też nie lubie to w k'woli wyjaśnienia
okis pozdr

miłego postowania
od razu sie milo robi ![punk [smilie=punk.gif]](./images/smilies/punk.gif)
witamy witamy