Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » sobota, 3 mar 2007, 12:54
nawet aniol stroz potrzebuje ochrony, takie czasy

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez marek » sobota, 3 mar 2007, 13:05
tu było zdjęcie które oceniłem po lekkiej perswazji: "DEL"
Ostatnio edytowano sobota, 3 mar 2007, 13:09 przez
marek, łącznie edytowano 1 raz
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez FiDo » sobota, 3 mar 2007, 13:09
fajnie zobaczyc troche Lodzi z innego zrodla

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez marek » środa, 7 mar 2007, 21:07
Światła starego miasta

-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
przez FiDo » środa, 7 mar 2007, 21:23
klimatyczny eklektyzm.. zawsze gdy tamtedy przechodze odkrywam cos nowego. fajna fota
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » sobota, 10 mar 2007, 14:57
fota z aniołem taaka sobie - nic ciekawego, za to ta ostatnia - super.
FiDo - jaki eklektyzm? tylko nie odpowiadaj, że klimatyczny :)
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » sobota, 10 mar 2007, 15:03
gotycki - czy ta odpowiedz Cie satysfakcjonuje?

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » sobota, 10 mar 2007, 15:36
dodam jeszcze czlon neo* zanim sie przyczepisz

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » sobota, 10 mar 2007, 16:22
nie miałem zamiaru się czepiać. eklektyzm to łączenie elementów róóżnych stylów, zatem gotk, czy tez neogotyk i...? co jeszcze? pytam, bo nie zrozumiałem - moze nie widze czegos istotnego.
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » sobota, 10 mar 2007, 17:11
o ile mi wiadomo gotyk w czystej formie wystepowal jedynie w czasach sredniowiecza. wszystko co bylo potem to neo. masz racje, eklektyzm jest krzyzowka stylow. to jest krzyzowka neogotyku (chyba najwiecej elementow) z secesja (jak mniemam). nie widze na zdjeciu dokladnie ornamentow miedzy pilastrami przy oknach. ale to chyba rosliny. nie pamietam jak ta kamienica dokladnie wyglada, zwroce uwage jak bede tamtedy przechodzil
ps. wyczuwam tu jeszcze renesans, ale moge sie mylic
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » sobota, 10 mar 2007, 18:50
aha - myślałem, że o czym innym powiesz. eklektyzm różnych klimatów na zdjęciu.. mniej o architekturze, a więcej o wrażeniach, ale takie tłumaczenie, które podałeś też ujdzie.

-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez marek » sobota, 10 mar 2007, 19:46
rysio napisał(a):fota z aniołem taaka sobie - nic ciekawego, za to ta ostatnia - super.
FiDo - jaki eklektyzm? tylko nie odpowiadaj, że klimatyczny

"aniołek" to zwykły żart sytuacyjny
-

marek
- V.I.P
-
- Posty: 410
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
- Lokalizacja: sda6
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość