Nie dla ŚWINI - jedzenia ! cd

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Nie dla ŚWINI - jedzenia ! cd

Postprzez mimoza » sobota, 3 mar 2007, 17:53

Bierze się żywą świnię, karmi gęstym pomyjem
od czego zwierze tyje.
Teraz zanim się spasie, można przy wolnym czasie
ze smakiem przyglądać się
Jeśli już świnia waży mniej więcej kilogramów sto,
trzeba zastrzelić ją z karabinu.
Teraz na pewno czekanie już zakończy się.



przepraszam - jest jakiś problem z dyskusją na temat nie jedzenia świń ? bo temat został zatrzaśnięty - ?

:ban:
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » sobota, 3 mar 2007, 20:23

zostańmy przy świniach :shock:

śinia jest jadana bo jest tania - ryba jest droższa, dlatego jemy swinie
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bonhart » sobota, 3 mar 2007, 20:52

mimoza napisał(a):zostańmy przy świniach :shock:

śinia jest jadana bo jest tania - ryba jest droższa, dlatego jemy swinie


a koty sa byc moze jeszcze tansze... mozesz sobie na ulicy zlapac...

jak sprobujesz daj znac jak smakowal ok ??
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Syriusz » niedziela, 4 mar 2007, 10:50

Jest rok świni, więcej szacunku. :wink:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez loisslane » niedziela, 4 mar 2007, 18:42

mimoza, wybacz, czy jedzenie świni to naprawdę jest problem, który ostatnio najbardziej Cię nurtuje?
loisslane
 

Postprzez telka_es » niedziela, 4 mar 2007, 18:43

hehehehehee :lol:
Avatar użytkownika
telka_es
Terminator
 
Posty: 709
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 15:00
Lokalizacja: z bajki

Postprzez mimoza » niedziela, 4 mar 2007, 21:36

loisslane napisał(a):mimoza, wybacz, czy jedzenie świni to naprawdę jest problem, który ostatnio najbardziej Cię nurtuje?


tak, bez zgrywy... tak
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez mimoza » poniedziałek, 5 mar 2007, 17:38

etranger napisał(a):Jednych nurtuje stosunek do świń, innych spóźniający okres.


żadnych stosunków w tym przypadku...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez qrczak » poniedziałek, 5 mar 2007, 22:25

mimoza napisał(a):
etranger napisał(a):Jednych nurtuje stosunek do świń, innych spóźniający okres.


żadnych stosunków w tym przypadku...


A co ze stosunkiem konsumentów wieprzowiny do świń, czyż oni nie mogą się ustosunkować w kwestii wzajemnych zależności oraz powiązań stosunkowych zachodzących w myśl rozpatrywania zależności wynikających ze złożoności łańcucha pokarmowego i miejsca w nim człowieka i świni :?:
Ja uważam, że takowe podejście do stosunków między świnią a człowiekiem jest jak najbardziej godne wyjaśnienia.


Dziękuję za uwagę.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez mimoza » poniedziałek, 5 mar 2007, 22:51

qraczak - świnia człowieka zjada sporadycznie - chyba że człowiek to świnia
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez kazió » środa, 7 mar 2007, 16:57

nie jadlem miesa przez prawie 4 lata, zaczalem jesc jakies 3 miesiace temu,na poczatku troche chcialo sie rzygac,ale pozniej juz tylko lepiej,zdalem sobie sprawe, ze na prawde mi smakuje, rosol , schabowy itd..., polecam wszystkim jedzenie miesa, wygoda przede wszystkim :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez loisslane » środa, 7 mar 2007, 21:35

Dajcie spokój, czlowiek jest istotą mięsożerną, nad czym tu dywagować? Jedzenie mięsa jest naturalne, ale jeśli ktoś nie robi tego ze względów światopoglądowych, jego wybór. Ja jestem mięsożercą i nie widzę w tym niczego niestosownego. Czy naprawdę trzeba dalej ciągnąć ten temat?
loisslane
 

Postprzez Colinare » środa, 7 mar 2007, 22:15

a ja lubie jeść świnki, krówki, kurki, kaczki, dziki, króliki, ale też i roślinki :)
Colinare
Dyskutant
 
Posty: 161
Dołączył(a): niedziela, 11 lut 2007, 13:38
Lokalizacja: hmm

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości