Olga napisał(a):''Bardzo późno zdobywamy się na odwagę wiedzenia tego, co wiemy.''
[Albert Camus]
ważne.. że w końcu otwieramy szerooooko oczka... i dostrzegamy wielkość świata i jego możliwości... 
Olga napisał(a):''Bardzo późno zdobywamy się na odwagę wiedzenia tego, co wiemy.''
[Albert Camus]
ważne.. że w końcu otwieramy szerooooko oczka... i dostrzegamy wielkość świata i jego możliwości... 
Jutro bedzie lepiej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości