Energetyczny boom

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Energetyczny boom

Postprzez chrzantarty » poniedziałek, 26 lut 2007, 23:36

Prezydent J.Gromek podpisał list intencyjny w sprawie budowy na terenie byłej J.W. na ul. Koszalińskiej elektrociepłowni na biomasę.
Oglądałem taką koło Chojnic i nie mogę oprzeć się wrażeniu że ktoś tu "chce wpuścić w kanał" naszego prezydenta wraz ze starostą albo też to oni nie mają wyobraźni jaki prezent sprawią naszemu miastu.
Na "mur" ,stracimy status uzdrowiska bo to jest śmierdzące (makuchy rzepaczane)i magazyny surowca zajmują dużą powierzchnię. Powstanie nowy wspaniały komin i wylecą z niego tony CO2. Po ulicach zatłoczonych już co nie miara be dą musiały przejechać setki ciągników z przyczepami z całego powiatu.
Co na to Pani dr Czepczyńska?
Jak uchroni bezcenne złoża borowiny?
chrzantarty
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 14 lut 2007, 00:33

Postprzez mimoza » wtorek, 27 lut 2007, 00:32

może to ma być na wesoło ? - ten temat z rzepakiem i w gumiakach... ale raczej trzeba go przenieść do miasta...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Bruno » wtorek, 27 lut 2007, 11:01

A moze tak szanownemu prezydentowi wybudowac taki prezent na radzikowie ??
Ja mieszkam naprzeciw koszar i nie mam najmniejszej ochoty na tak watpliwe walory. Chyba ktos powinien mu powiedziec, ze Ogrody to najwieksze skupisko blokow, czyli potencjalnych wyborcow...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » wtorek, 27 lut 2007, 11:08

Już coś podpisał? I nie spytał o zdanie mieszkańców? No przecież o wszystko pyta...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez pifpaf » wtorek, 27 lut 2007, 14:08

Bruno napisał(a):A moze tak szanownemu prezydentowi wybudowac taki prezent na radzikowie ??
Ja mieszkam naprzeciw koszar i nie mam najmniejszej ochoty na tak watpliwe walory. Chyba ktos powinien mu powiedziec, ze Ogrody to najwieksze skupisko blokow, czyli potencjalnych wyborcow...


Jestem za, wtedy to nikt by sobie takie śmierdziucha koło siebie nie wybudował ... ;/
Ale nic nie słyszałam o takim przedsięwzięciu, nikt się nie chwalił ...
pifpaf
Dyskutant
 
Posty: 167
Dołączył(a): wtorek, 12 gru 2006, 13:53

Elektrociepłownia

Postprzez Sowa » wtorek, 27 lut 2007, 20:25

Zanim szczegółowo się wypowiemy trzeba poczekać na szczegółowe informacje.
Jak na razie zbyt małop danych , by oceniać zaistniała sytuację.
Może Pani dr.CZEPCZYŃSKA ma więcej informacji?
Watpię , by Pan Prezydent działal przeciwko uzdrowisku - ale sprawę trzeba zbadać.
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości