Moje motto, na dziś, jutro.....

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » sobota, 3 lut 2007, 23:04

"Milość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli sie jej wyrzekniemy,
umrzemy pod drzewem życia,
nie mając smiałości, by zerwać jego owoce. "

(Paulo Coelho)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Olga » poniedziałek, 5 lut 2007, 00:40

''Jeśli czegoś nie można poprawić, lepiej to przecierpieć.''
[Seneka]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez carambol » czwartek, 8 lut 2007, 22:59

Walczyć do końca, i nigdy się nie poddawać.
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez carambol » piątek, 9 lut 2007, 00:05

Eonica napisał(a):Znajdź czas na pracę - jest to cena sukcesu. Znajdź czas na zadumę - jest to źródłem siły. Znajdź czas na zabawę - jest to tajemnica wiecznej młodości. Znajdź czas na czytanie - jest to studnia wiedzy. Znajdź czas, aby być wesołym - jest to droga szczęścia. Znajdź czas, aby marzyć - jest to dotknięciem gwiazd. Znajdź czas, aby kochać i być kochanym - jest to przywilejem bogów. Znajdź czas, aby się rozejrzeć - bowiem dzień jest zbyt krótki, aby być zapatrzonym jedynie w siebie. Znajdź czas, aby się śmiać - jest to muzyka duszy. Przysłowie Irlandzkie


Piękny cytat. Podpisuję się pod nim :)
carambol
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): czwartek, 8 lut 2007, 21:46

Postprzez Olga » sobota, 10 lut 2007, 00:47

''Twoje życie nie upłynie niezauważone, bo ja je dostrzegę. Twoje życie nie minie bez świadków, bo ja będę jego świadkiem".
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Eonica » sobota, 10 lut 2007, 01:19

Istnieją pewne granice przeżyć ludzkich i bezkarnie nie można ich przekraczać; jeśli się to stanie, gdy wyjdzie się "poza", wówczas już nie ma powrotu do dawnego. Zmienia się coś w zasadniczej strukturze; człowiek już nie jest ten sam, co kiedyś. Antoni Kępiński
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez umberto » sobota, 10 lut 2007, 07:55

witam, chce napisać parę słów o radiu, ale muszę wcześniej 10.... postów
umberto
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 07:48

Postprzez Sliver » sobota, 10 lut 2007, 10:13

Co nas nie zabije to nas wzmocni !
Sliver
Bywalec
 
Posty: 33
Dołączył(a): piątek, 9 lut 2007, 20:14

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 26 lut 2007, 01:03

Sliver napisał(a):Co nas nie zabije to nas wzmocni !


zgadzam sie w 100 % :)

szczegolnie, jesli chodzi o plec piekna...
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:00

Achaja napisał(a):
Bonhart napisał(a):
Sliver napisał(a):Co nas nie zabije to nas wzmocni !


zgadzam sie w 100 % :)

szczegolnie, jesli chodzi o plec piekna...


a ja mysle, ze dotyczy to ogólnie życia... zresztą cos o tym wiem... :( :( :(


ogolnie tez...na pewno


"W zyciu piekne sa tylko chwile"... tez zyciowe
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez minas » poniedziałek, 26 lut 2007, 17:04

moje motto nadziś było: mam to wszystko gdzieś ;/

ale wszytsko sie zmieniło i jest:
mogę wszystko !! :lol:
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Olga » poniedziałek, 26 lut 2007, 20:41

''Bardzo późno zdobywamy się na odwagę wiedzenia tego, co wiemy.''
[Albert Camus]
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości